Rozstrzygnięcie konkursu typera!

21 sierpnia 2017 | 11:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Informacje serwisu

Przeszło miesiąc temu zaprosiliśmy Was do wspólnej zabawy. Zadanie polegało na wytypowaniu wyjściowej jedenastki Interu na pierwszy mecz sezonu.

W konkursie wzięło udział blisko 49 wybitnych znawców calcio, ale Luciano Spalletti i tak oszukał wszystkich. Niestety nikomu nie udało się trafnie wytypować podstawowego składu na mecz z Fiorentiną.

Żeby nagrody nie poszły na zmarnowanie, postanowiliśmy rozlosować je wśród wszystkich uczestników. Szczęście uśmiechnęło się do użytkowników: intermediolan23, GregorK13 i Biały.

Ze szczęśliwcami skontaktujemy się za pośrednictwem naszego serwisu. Przypomnijmy, że do wygrania były książki o tematyce piłkarskiej.

Gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 8

samuraj

samuraj 21 sierpnia 2017 | 12:50   

Gratulacje ;)
Myślałem, że to zgarnę ;p

Morfo

Morfo 21 sierpnia 2017 | 14:37   

Hehehe "wybitni znawcy" raczej nie mieli szans jak okienko transferowe otwarte :) gratuluje szczęśliwcom. PS fajny konkurs choć sam się nie ośmieliłem typować.

javier_zanetti

javier_zanetti 21 sierpnia 2017 | 14:52   

bez sensu.. w takim razie po co był ten konkurs? mogliście od razu o tym napisać zamiast wymyślać zasady tylko po to żeby.. no właśnie po co? (tak, miałem najmniej pomyłek i nie, nie potrzebuje książki bo mogę sobie kupić w każdej chwili jednak dla mnie to dziwne choć z drugiej strony nie oczekiwałem wiele po tym portalu)

Adrian Nosowski

Adrian Nosowski 21 sierpnia 2017 | 15:02   

Komisja gier i zakładów była obecna podczas losowania? bo ja też w sumie byłem blisko, pomyliłem się TYLKO przy 11 zawodnikach

superofca

superofca 21 sierpnia 2017 | 17:00   

No powiem szczerze, że jestem zaskoczony. Pamiętam, że jak ja wygrywałem konkurs to nagrodzeni byli uczestnicy z największą liczbą pkt/trafień w danej materii. Trochę Nasi ludzie (bo tak was traktuję bez względu na opinie) mogą czuć się zawiedzeni.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 22 sierpnia 2017 | 07:26   

W konkursie było jasno napisane, że wygrywa ten, który wytypuje JEDENASTKĘ a nie siódemkę, piątkę czy dziewiątkę. Nikt nie wytypował JEDENASTKI, więc mogliśmy nie przyznawać upominków wcale. Uznaliśmy jednak, że zostaną przyznane w drodze losowania, skoro NIKT nie trafił. (edycja 2017.08.22 07:29 / Paweł Świnarski)

javier_zanetti

javier_zanetti 22 sierpnia 2017 | 14:37   

"Wśród osób, które wytypują poprawnie, bądź będą tego najbliżej rozlosujemy 3 książki o tematyce piłkarskiej. " no niezbyt JASNO a wręcz przeciwnie jeśli mamy ciągnąć ten temat

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 24 sierpnia 2017 | 11:31   

Javier Zanetti wyślij na adres redakcji swój adres to wyślemy Ci nagrodę pocieszenia....


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich