Piłkarze po meczu z Crotone

16 września 2017 | 18:09 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Wyjazd do Crotone nie należał do łatwych. Nerazzurri dopiero w końcówce strzelili dwa gole, które dały im zwycięstwo. Piłkarze po spotkaniu jednogłośnie stwierdzili, że był to trudny mecz.

Milan Skriniar:
- Jestem bardzo szczęśliwy, że zdobyłem bramkę. Najważniejsze jest jednak to, że wygraliśmy, mimo że nie był to nasz najlepszy mecz. Wiedzieliśmy, że dzisiaj będzie skomplikowany mecz, ponieważ Crotone jest zespołem fizycznym i trudno jest grać na wyjeździe przed ich kibicami. Teraz myślimy o następnym meczu. Będziemy kontynuować naszą grę. Jesteśmy wspaniałą grupą i silnym zespołem.

Andrea Ranocchia:
- Nie jest łatwo otrzymać szansę, ale trenuję dobrze i mam wspaniały kontakt z trenerem. Trzy punkty są ważne. Ważna była interwencja Handanovicia. Dobrze zareagowaliśmy podczas nacisku ze strony rywala. Teraz skupiamy się na kolejnym meczu, gdzie do zdobycia będą kolejne trzy punkty.

- Trener motywuje wszystkich, począwszy od trzeciego bramkarza, do ostatniego napastnika. Wszyscy zawodnicy są w stanie dać wszystko. To daje nam siłę. Droga przed nami jest jeszcze długa.

Yuto Nagatomo:
- Dla mnie zawsze zaszczytem jest nosić tę koszulkę. Zawsze pracuję na maksa. Dalbert grał bardzo dobrze. Jest świetnym piłkarzem. Ważne jest to, że dzisiaj wracamy do domu z wygraną.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Wiktor

Wiktor 16 września 2017 | 18:18   

"Wiedzieliśmy, że dzisiaj będzie skomplikowany mecz, ponieważ Crotone jest zespołem fizycznym i trudno jest grać na wyjeździe przed ich kibicami." To co zrobicie przed Barceloną i jej kibicami?
Szczerze to z Kartonami powinniście wjechać na kurw... i drugim garniturem zrobić 3/4:0, ale...ważne że wygraliście.
Zresztą dobrze że Spal tego nie zlekceważył i wystawił podstawowy skład bo nie wiem jakby się to skończyło. Licze że z Bolognią zagrają dużo... DUŻO lepiej. (edycja 2017.09.16 18:19 / Wiktor)

darren

darren 16 września 2017 | 19:29   

"Ważna była interwencja Handanovicia" - Ta główka z kilku metrów którą wybronił Handa to chyba najlepsza parada w tym sezonie. Coś niesamowitego.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich