Moratti: Inter może ograć Napoli

17 października 2017 | 14:04 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Nie milkną echa niedzielnych Derbów Mediolanu. Wygrana Interu wlała dodatkową porcję optymizmu w serca wszystkich sympatyków. Massimo Moratti na antenie Radia Rai stwierdził, że drużyna Luciano Spallettiego jest gotowa na rywalizację z Napoli.

- Jako prezydent oglądałem mecze Interu z wyjątkowym napięciem. Chyba kosztowało mnie to więcej, niż teraz. W niedzielę czułem się zwykłym kibicem bardziej, niż kiedykolwiek. Mecz był fascynujący, a pokonanie Milanu zawsze jest czymś szczególnym. Niezależnie od miejsca w tabeli to właśnie te mecze znaczą najwięcej dla mieszkańców Mediolanu.

- Napoli to bardzo dobra drużyna, lecz Inter rozpoczął równie dobrze. Pracują w ciszy i sprawiają wrażenie bycia zespołem. Nerazzurri są w stanie pokonać Napoli i sięgnąć po Scudetto. 

- Ciężko porównywać Spallettiego i Mourinho. To zupełnie inne osoby, chociaż Luciano jest wspaniałym człowiekiem.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

Kevin

Kevin 17 października 2017 | 14:25   

Moraś nie pompuj balona.

Adriano19f

Adriano19f 17 października 2017 | 14:30   

Potrzebna by była pierwsza połowa z violą i druga z romą i szczęście jak z milanem wtedy byśmy wygrali

Wiktor

Wiktor 17 października 2017 | 14:51   

Zaczyna się filozofowanie i fantazjowanie.
Nie wygramy Scudetto, chociaż o tym marzę.
Nie mamy na to ani drużyny, ani tak poukładanej taktyki (nawet ost wygrany mecz z milanem to chaos w ustawieniu zwłaszcza środka i boków, gracze nie trzymają stref przy bronieniu, etc. długo by tłumaczyć).
Zejdźmy na ziemię. Mimo dobrego początku jesteśmy tym samym Interem, grającym w tym samym ustawieniu i nadal w dużym chaosie. Zwycięstwa nas podbudowały mentalnie, gramy ze sobą dłużej oraz mamy lepszego trenera dlatego wygląda to trochę lepiej. Pytanie na jak długo to wystarczy i moim zdaniem jeśli zajmiemy na koniec miejsca 3-4 to powinniśmy się cieszyć jak dzieci, bo to otworzy nam kolejne możliwości (jak je wykorzystamy to już inna sprawa). A gdybanie o Scudetto zostawmy innym kibicom.

Nerazzurri86

Nerazzurri86 17 października 2017 | 23:18   

Popieram Wiktora


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich