Milito: Inter znów może marzyć

17 października 2017 | 14:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W niedzielę, na trybunach Stadio Giuseppe Meazza zasiadł m.in. Diego Milito. Il Principe na własne oczy mógł zobaczyć koncert Mauro Icardiego. Dzisiaj na łamach Gazzetta dello Sport pojawił się wywiad z byłym gwiazdorem Interu.

- Juventus pozostaje faworytem do Scudetto, ale w tym sezonie walka o tytuł zapowiada się na wyjątkowo wyrównaną. Napoli weszło na bardzo wysoki poziom. Posiadają świetny skład, świetny styl gry i świetnego szkoleniowca. 

- Inter to solidna grup, która wciąż ma jeszcze wielki potencjał do zaprezentowania. Ta  drużyna wzrasta. Są dobrze przygotowani i posiadają wielu ważnych graczy. Potrzeba cierpliwości. To dopiero początek nowej drogi i trzeba pamiętać, że pojawią się pewne trudności. Można powiedzieć, że Inter znów może marzyć.

- Inter posiada świetnego napastnika, który rozwija się z meczu na mecz i cały czas posiada jeszcze olbrzymi margines rozwoju w każdym aspekcie. Mam nadzieję, że Icardi zapisze piękną kartę w historii klubu i może w kadrze narodowej. On ma wszystko, aby osiągnąć sukces, lecz musi wykorzystać cały swój potencjał. 

- W polu karnym jest zabójczy. Zawsze wie gdzie uderzyć i wykazuje przy tym ogromną inteligencję. Świetnie czyta grę i posiada fantastyczny instynkt strzelecki. Obrońcy mają problem, żeby odczytać jego zamiaru i go zneutralizować. 

- Zanetti porównał go do Crespo? Takie porównania są bardzo trudne, ponieważ każdy napastnik ma w sobie coś unikatowego, lecz mogę zgodzić się z Javierem. W Icardim jest sporo z Crespo, zwłaszcza jeśli chodzi o ruch w polu karnym. Mauro też pojawia się znikąd i jest bardzo silny mentalnie. Mówimy tutaj o wybitnych specjalistach, którzy gole znajdują nawet w śmieciach. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich