Wypowiedzi pomeczowe piłkarzy

5 listopada 2017 | 15:59 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W meczu 12. kolejki Serie A, Inter podejmował Torino. Spotkanie to było przyjemne dla oka, ale wynik końcowy był lekkim rozczarowaniem. - Remis jest lepszy od porażki - stwierdził strzelec gola - Eder.

Borja Valero:
- Zrobiliśmy to, co zawsze robimy. Wierzyliśmy do końca, ale odrobina pecha sprawiła, że ostatecznie zremisowaliśmy. Daliśmy z siebie wszystko, ale czegoś zabrakło, by uzyskać trzy punkty.

Danilo D'Ambrosio:
- Jest trochę żalu, ponieważ chcieliśmy dać naszym kibicom radość. Jesteśmy zespołem, który pracuje i chce zawsze wygrywać. Dzisiaj się nie udało i żałujemy, ponieważ zależy nam na zdobyciu jak największej liczby punktów, zwłaszcza podczas meczów domowych.

Eder:
- W pierwszej połowie graliśmy dobrze. Mieliśmy okazje do zdobycia bramki. Później Torino wyszło na prowadzenie. Ostatecznie nie wygraliśmy, ale remis jest lepszy od porażki. Dziękujemy naszym kibicom. Byliście świetni! Atmosfera była niesamowita. Niestety nie udało się wygrać, ale nadal mamy dobry bilans meczowy. Zawsze będę dawał z siebie maksimum w każdej minucie, w której dostanę szansę.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Lambert

Lambert 5 listopada 2017 | 16:18   

Santa Eder, to chyba podziękowanie za przedłużenie kontraktu

Lombardo

Lombardo 5 listopada 2017 | 16:57   

Eder juz drogi raz w tym sezonie nam uratowal remis. To niezwykle wazny wklad bo po porazkach przystepowalibysmy do nastepnych gier z inna mentalnoscia a tak mamy szanse na zrehabilitowanie sie za tydz przeciwko Atalancie.

wróbel1908

wróbel1908 5 listopada 2017 | 17:10   

Za tydzień jest kadra


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich