Nerazzurri grali w reprezentacjach

11 listopada 2017 | 00:09 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Na świecie grano dzisiaj przede wszystkim towarzysko. W kilku spotkaniach mogliśmy oglądać zawodników Interu Mediolan. Jak sobie radzili?

Kibice nad Wisłą mieli okazję zobaczyć dziś w akcji Matiasa Vecino w starciu z reprezentacją Polski. Pomocnik Interu, podobnie jak cała drużyna Urugwaju, zaprezentował się dość przeciętnie. Vecino rozegrał całe spotkanie. W meczu padł bezbramkowy remis.

Zadowolony ze swojego występu może być Joao Mario. Pomocnik należał do wyróżniających się zawodników w starciu z Arabią Saudyjską. Rozegrał pełne 90 minut, a w końcówce wpisał się na listę strzelców ustalając końcowy wynik na 3 - 0. W podstawowym składzie wybiegł również Joao Cancelo, lecz po przerwie został zastąpiony przez innego gracza.

Japonia mierzyła się dzisiaj towarzysko z Brazylią. Górą byli Canarinhos, którzy wygrali 3 - 1. Joao Miranda cały mecz oglądał z wysokości ławki rezerwowych. Pełne 90 minut na lewej obronie zaliczył za to Yuto Nagatomo.

Kolejny mecz w dorosłej reprezentacji zanotował również Milan Skriniar. Słowak rozegrał cały mecz z Ukrainą (1 - 2). Co ciekawe, Skriniar ponownie wystąpił w drugiej linii na pozycji defensywnego pomocnika.