Santon: Spalletti przypomina mi Mourinho

23 listopada 2017 | 21:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jose Mourinho to swego rodzaju futbolowy ojciec dla Davide Santona. To Portugalczyk mocno postawił na nastolatka i pozwolił mu zadebiutować na piłkarskich salonach. Obecnie zawodnik powoli powraca do żywych pod skrzydłami Luciano Spallettiego. Zdaniem Santona obaj szkoleniowcy mają ze sobą bardzo wiele wspólnego.

- Spalletti pod wieloma względami przypomina mi Mourinho, ale nie chciałbym dokonywać porównań. Każdy z nich ma swój własny sposób pracy, lecz łączy ich pasja z jaką wykonują swoje zadania i sposób motywacji, który dla obu miał fundamentalne znaczenie.

- Każdemu z nas daje się odczuć pasja trenera i musimy być gotowi na wypadek otrzymania swojej szansy. Zawsze podobał mi się styl jego pracy. Mamy ze sobą dobry kontakt i bardzo się z tego ciesze. Spalletti nienawidzi przegrywać, zawsze daje z siebie wszystko i w ciągu tygodnia naprawdę dostajemy w kość. 

- Wyglądamy dobrze, jesteśmy na właściwej ścieżce i sprawiamy pozytywne wrażenie. Nie wolno nam jednak spoczywać na laurach. Jest jeszcze mnóstwo pracy do wykonania i wiele aspektów wymagających poprawy. Cały czas jesteśmy na początku drugi i musimy twardo stąpać po ziemi.

Źródło: Mediaset Premium

Polecane newsy

Komentarze: 2

nwk

nwk 24 listopada 2017 | 09:22   

Drogi Dawidku rencisto na Twoim miejscu siedzialbym cicho i dbal o przetracone kolanko. Drugi Mou, idziem na miszcza... brzmi jak niedaleka katastrofa

Adrian Nosowski

Adrian Nosowski 24 listopada 2017 | 10:44   

Drogi nwk na Twoim miejscu nauczyłbym się czytać ze zrozumieniem i zrozumiał że kontuzja to nie wybór piłkarza.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich