Messi: Brakuje Milanu i Interu

25 listopada 2017 | 10:16 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Lionel Messi przewiduje, że w tym roku Liga Mistrzów może trafić w ręce PSG lub Manchsteru City. Jednocześnie wspomina, że w rozgrywkach brakuje obecności Interu i Milanu.

- Włoski futbol nie jest już taki jaki był. Myślę, że to znaczy coś więcej niż tylko to, że Włosi nie zakwalifikowali się do Mistrzostw Świata. Na przykład, dwa włoskie wielkie mediolańskie kluby jak Milan czy Inter, nie są tym czym były 10 lat temu i nie mogą dostać się do Ligi Mistrzów obecnie. To wpływa na cały włoski futbol. Powoli chcą powrócić, ale muszą też wrócić do bycia konkurencyjnym w Europie, a to nie jest to samo.

- W mojej ocenie najsilniejszą ekipą w Lidze Mistrzów jest obecnie Manchester City razem a Paris Saint-Germain, ale sezon jest długi. Nie można też zapominać o Realu Madryt, który jest kim jest i ma swoje doświadczenie, nawet jeśli obecnie ich wyniki nie są takie jakie by oczekiwali.

- W Mistrzostwach Świata myślę, że Niemcy są faworytem, ale jest jeszcze Brazylia, Hiszpania i Francja. Obecnie to są najsilniejsze ekipy.

Źródło: football-italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

kaczorex106

kaczorex106 25 listopada 2017 | 10:43   

A POLSKA ? Oj Leo Leo

Adriano19f

Adriano19f 25 listopada 2017 | 11:19   

Francja serio ??

cybul

cybul 25 listopada 2017 | 11:57   

Tak Adriano. Francja, Leo chciałby do psg za neymarem więc kurtuazja wskazana


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich