Colucci: Karne z Interem były dla nas jak puchar

13 grudnia 2017 | 15:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Szkoleniowiec Pordenone nie ukrywał żalu z powodu końcowego rezultatu starcia z Interem. Leonardo Colucci ma świadomość, że jego piłkarzy byli o krok od wyrzucenia z rozgrywek jednako z głównych faworytów. Trener nie mógł się jednak nachwalić postawy swoich podopiecznych.

- Zawodnicy byli znakomici. Nie przegraliśmy tego meczu, więc nie mogłem prosić o nic więcej. Doprowadzenie do karnych z Interem jest dla nas niczym zdobycie Pucharu Włoch. Przy jedenastkach myślałem, że uda nam się awansować. Doceniam wszystkich, którzy zdecydowali się podejść do piłki.

- Spalletti powiedział, że zasłużyliśmy sobie na awans. Jestem mu wdzięczny za szczerość. Od jutro wracamy na ziemię, ponieważ w niedzielę czeka nas mecz z Renate. W szatni wszyscy mieli spuszczone głowy. Rozumiem ich, ale ten zespół ma odpowiednią mentalność i szybko się podniesie. 

- Trzeba pamiętać, że przegraliśmy konkurs jedenastek z niepokonanym liderem Serie A. Potrafiliśmy stworzyć sobie cztery czy pięć sytuacji bramkowych. Trzeba iść dalej. Czujemy rozgoryczenie, ale piękno piłki polega na tym, że już w niedzielę czeka nas kolejny mecz. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

superofca

superofca 13 grudnia 2017 | 18:32   

Tak właśnie powstają legendy. Kto wie, może gdyby drzewko Copa Italia było bardziej sprawiedliwe to byłby mecz ćwierć-finałowy. Życzę Pordenone awansu do serie B i być może za 2-3 sezony spotkamy się w lidze, choć będzie im ciężko.

Morfo

Morfo 13 grudnia 2017 | 20:39   

Szacunek dla tej drużyny, życzę powodzenia i awansów

Darkos

Darkos 14 grudnia 2017 | 18:31   

Dla nich szacunek. 120 minut wytrzymali i mieli szanse swoje na wygranie meczu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich