Udinese ogrywa Inter na Meazza

16 grudnia 2017 | 14:11 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

W Serie A nie ma już niepokonanych drużyn. Inter Mediolan musiał uznać dziś wyższość Udinese Calcio. Nerazzurri przegrali 1 - 3. Dla ekipy Massimo Oddo trafiali Lasagna, De Paul i Barak. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Mauro Icardi.

Ekipa z Udine zmieniła swoje oblicze po objęciu sterów przez trenera Massimo Oddo. Nic więc dziwnego, że kibice obawiali się dzisiejszego starcia na Stadio Giuseppe Meazza. Nastroje fanów okazały się uzasadnione. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Nerazzurrich, a stracony gol był wynikiem indywidualnego błędy Davide Santona. Niestety wszystko co najgorsze miało dopiero nadejść po przerwie.

Inter nie zwykł tracić punktów na własnym obiekcie, więc od pierwszych minut przycisnął rywala. Pierwsze 10 minut przyniosło przynajmniej 3 niezłe okazje dla gospodarzy. Uderzeniom Vecino, Candrevy i Perisicia brakowało jednak mocy i prezycji. Przewaga Nerazzurrich paradoksalnie przyniosła jednak prowadzenie dla gości w 14 minucie spotkania. Davide Santon stracił piłkę w okolicach własnego pola karnego, a następnie dał się łatwo ograć przez Widmera. Szwajcar dograł do Kevina Lasagny, a ten z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce. Stracony gol nie podłamał gospodarzy, którzy odpowiedzieli niemal natychmiast. Na prawej stronie kolejny raz błysnął Antonio Candreva. Reprezentant Włoch w swoim stylu dorzucił piłkę do Mauro Icardiego, a ten dopełnił formalności. Inter szybko doprowadził do wyrównania i intensywnie szukał kolejnego gola. Defensywa Udinese była bardzo dobrze zorganizowana, więc gracze Spallettiego często decydowali się na strzały zza pola karnego. Szczęścia próbowali m.in. Santon, Candreva czy Brozović. Ten ostatni był zresztą najbliżej wpisania się na listę strzelców, lecz piękny strzał z woleja minimalnie minął słupek bramki Bizzarriego. Na przerwę, obie jedenastki schodziły więc przy remisie 1 - 1.

Po bardzo dobrej pierwszej połowie w wykonaniu Nerazzurrich, wydawało się, że po przerwie gospodarze dopełnią formalności i przechylą szalę zwycięstwa na swoja stronę. Nic bardziej mylnego. Udinese zaraz po przerwie powinno objąć prowadzenie. Kevin Lasagna nie wykorzystał jednak błędu Milana Skriniara i fatalnie przestrzelił. Inter nie potrafił odnaleźć rytmu z pierwszej odsłony, a rywale radzili sobie coraz śmielej. W 57 minucie, ponownie w głównej roli wystąpił Davide Santon. Niestety obrońcy Interu przypadła dziś w udziale rola antybohatera. Włoch zagrał piłkę ręką w polu karnym i sędzia nie miał wyboru i podyktował jedenastkę dla Udinese. Jego decyzję poprzedziła analiza wideo. Do ustawionej na jedenastym metrze piłki podszedł Rodrigo De Paul i pewnie pokonał Samira Handanovicia. Inter ponownie starał się szybko poszukać wyrównania, ale był znacznie mniej przekonujący, niż przed przerwą. Bliski szczęścia był Milan Skriniar, ale po jego strzale głową piłka zatrzymała się tylko na poprzeczce. Starania gospodarzy ostatecznie zniweczyła trzecia bramka dla gości z Udine. Jakub Jankto dograł do Antonina Baraka, a ten ustalił wynik spotkania. Luciano Spalletti posyłał w bój kolejnych ofensywnych gracz, lecz nie potrafił zmienić już losów tego spotkania. Po fatalnej drugiej połówce, Nerazzurri musieli przełknąć gorycz porażki.

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 37 Skriniar, 25 Miranda, 21 Santon; 11 Vecino, 20 B. Valero; 87 Candreva, 77 Brozovic, 44 Perisic; 9 Icardi.
Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 46 Berni, 5 Gagliardini, 7 Cancelo, 13 Ranocchia, 17 Karamoh, 23 Eder, 29 Dalbert, 55 Nagatomo, 99 Pinamonti.

UDINESE: 1 Bizzarri; 19 Larsen, 5 Danilo, 17 Nuytinck; 27 Widmer, 72 Barak, 6 Fofana, 14 Jankto, 53 Adnan; 10 De Paul, 15 Lasagna.
Ławka rezerwowych: 22 Scuffet, 7 Matos, 9 Bajic, 13 Ingelsson, 18 Perica, 20 Maxi Lopez, 23 Hallfredsson, 55 Bochniewicz, 85 Behrami, 96 Ewandro, 97 Pezzella, 99 Balic.
Trener: Massimo Oddo

Komentarze: 83

Jovetić10

Jovetić10

16 grudnia 2017 | 14:15

Kolejny beznadziejny trener, który stawia na Santona, który zawala nam mecze od 2010 roku i nie chce postawić na Dalberta, który już jest na poziomie Maicona. Powinniśmy sprowadzić Manciniego.

16 grudnia 2017 | 14:22

Przydało by się zrehabilitować za ostatni mecz z drużyną z Serie C fakt awansowaliśmy ale nie smak i to duży pozostał. FORZA INTER

Guarin

Guarin

komentarz usuniety

16 grudnia 2017 | 14:48

Tylko interesuje mnie dziś trzy punkty.Walczyc dziś i grys trawę nie chodzić jak to miało miejsce ostatnio w pucharze.

16 grudnia 2017 | 14:54

---Do usunięcia - wywalił mi x2---- (edycja 2017.12.16 14:55 / Darkos)

Dzisiaj okaże się czy po Juventusie mamy zadyszkę, czy nadal dajemy radę. Oby to drugie!

16 grudnia 2017 | 15:28

Dalbert na poziomie Maicona? :D

16 grudnia 2017 | 15:30

Nie przepadam za Brozo w pierwszym, nigdy nie wiem, czy akurat dzisiaj będzie epic, czy znowu średnio. Santon już się rozgościł na obronie, a to że wygrał z Yogatomo i Dalbertem, świadczy na dzień dzisiejszy o "poziomie" rywalizacji na tej pozycji.

Guarin

Guarin

16 grudnia 2017 | 15:35

vandallo87- 1 bramka Udinese pokazuje jak się kaleka rozgościł !

Jovetić10

Jovetić10

16 grudnia 2017 | 15:52

Poza zawalonym golem gra bardzo dobrze, choć mógł więcej wparcia tam wtedy dostać. Fajnie klepią z Perisikiem na lewej, Brozo najgorszy na boisku chyba. (edycja 2017.12.16 15:53 / Jovetić10)

Guarin

Guarin

16 grudnia 2017 | 15:54

Bardzo dobrze to gra w Interze Icardi, kaleka wygląda gorzej od Samuraja ale Ty oczywiście wspomnisz o Dalbertcie bo z tej trójki jest najsłabszy

Jovetić10

Jovetić10

16 grudnia 2017 | 15:56

Podchodzę do tego obiektywnie w przeciwieństwie do ciebie.

Guarin

Guarin

16 grudnia 2017 | 15:57

Nie istnieje coś takiego jak obiektywizm te słowo to ściema tak samo jak równo uprawnienie.

16 grudnia 2017 | 15:59

Dlatego użyłem słowa poziom w cudzysłowie. Jak z dzieckiem, wszystko trzeba tłumaczyć. Który by tam nie był z całej trójki, żaden tuzem futbolu nie jest.

Jovetić10

Jovetić10

16 grudnia 2017 | 16:00

Nienawidzisz Santona nie wiem za co i nie interesuje mnie to nawet, ja oceniam kto jak gra bez względu na to czy kogoś lubię czy nie.

Guarin

Guarin

16 grudnia 2017 | 16:03

No teraz już lecicie hasełkami obiektywizm i poziom, ale jakby nie zrobił tego babola byłby znowu zachwyt kaleką. Bez odbioru i zastanówcie się kogo wy bronicie

Jovetić10

Jovetić10

16 grudnia 2017 | 16:06

Zagra Dalbert więcej minut, wtedy będziemy oceniać, póki co ciężko coś powiedzieć, dobra zmiana z Juve, w pucharze słabo, trochę mało, żeby ich porównać. Wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy bardziej brakuje kogoś na 10 i ten mecz to pokazuje. Jak lubie Brozovicia, tak niestety potrafi zagrać 2 dobre mecze 10.

16 grudnia 2017 | 16:08

@Guarin znajdź i wytłuść mi gdzie Santona bronię, albo lepiej zjedz w końcu Snickersa, boś strasznie nerwowy dzisiaj.

Jovetić10

Jovetić10

16 grudnia 2017 | 16:10

Też go nie bronię, podkreślam tylko, że w pierwszej połowie fajnie klepali z Perisikiem.

Guarin

Guarin

Sam fakt że mnie ciśniesz, za hejt na to coś już jest jego bronieniem. p.s Ty joveric już 1 komentarzem chciałeś rozkręcić gównoburze BEKA, że akurat w tym meczu zajebał bramkę może to Cię czegoś nauczy na przyszłosc (edycja 2017.12.16 16:12 / Guarin)

Jovetić10

Jovetić10

16 grudnia 2017 | 16:16

Gównoburza tu jest codziennie, bo swoje niepowodzenia życiowe wylewasz tu właśnie w komentarzach. Tak mnie to wszystko zaczęło już bawić, że musiałem coś dodać od siebie, wybacz.

Guarin

Guarin

16 grudnia 2017 | 16:17

Spoko tylko potem nie pierdolcie , że ja zaczynam.

16 grudnia 2017 | 16:24

Inter nie wyszedł na drugą połowę.. Dobrze by było jakby, Santon w ogóle na mecz nie wyszedł.... (edycja 2017.12.16 16:28 / Darkos)

Inter Fanboy

16 grudnia 2017 | 16:27

@Jovetić10 i tyle z twojego bronienia santona

Vela

Vela

16 grudnia 2017 | 16:28

Po tym meczu nikt nie powinien bronić Santona, gościu gra straszną padake, przez niego Inter 2 bramki stracił..

Jovetić10

Jovetić10

16 grudnia 2017 | 16:29

@Inter Fanboy gdzie ja go niby bronie? Ten mecz obnaża wszystkie nasze słabości, boki obrony i 10.

16 grudnia 2017 | 16:32

@Jovetić10 Boki obrony? d'ambrosio nie miał słabego spotkania w tym sezonie. Chociaż z 10 musze sie zgodzić

Guarin

Guarin

16 grudnia 2017 | 16:33

Co takiego? przecież masz podane kiedy CI ludzie załozyli tu konta :) nie pogrążaj się typie bo nic cię dziś już nie uratuje BEKA BEKA BEKA

Jovetić10

Jovetić10

16 grudnia 2017 | 16:34

Pytanie tylko dlaczego krył na radar przy pierwszej bramce?

16 grudnia 2017 | 16:36

Jak to Ty tam napisałeś ostatnio Karma wraca i wróciła dziś do ciebie. stawaj dalej w jego obronie i przypierdalaj się do mnie, że mu cisnę do następnego spotkania

16 grudnia 2017 | 16:39

Napisałem wyżej przypierdalanie się do mnie i pisanie że My ogólnie dziś gramy źle coś tam o bokach to jego bronienie. Zresztą twój pierwszszy wpis pokazuje wszystko

16 grudnia 2017 | 16:40

jovetic jeżeli dla ciebie obrońca gra dobry mecz bo fajnie klepie z perisiciem a pierdoli 2 bramki to pozdrawiam :)

Lombardo

Lombardo

no i wyladowali. nie moge na to patrzec.

Jestem NOWY XD

Fatalna gra zero kompletnie zero pomysłu na gre... ostatnio z juve to mielismy mega farta naprawde duzo szczescia. Udinese wcale nie grają szalu tylko my tak fatalnie udniese jest tak slabe a dostajemy w dupe porazka.. candrewa musial by miec z 100 dosrotkowan zeby cos zrobic..

Guarin

Guarin

16 grudnia 2017 | 16:44

Jovetić10 jest też słowo Bardzo Dobrze i to nie jest stawanie w jego obronie i bronienie GO :)???

ER_Grande_Nerazzurri

16 grudnia 2017 | 16:45

Tak to jest jak się zaczyna pierdolić o mistrzostwie przed połową sezonu. Wszyscy głupi przed szkodą tak samo jak po szkodzie.

16 grudnia 2017 | 16:47

Teraz już wiemy, że w każdym sezonie trzeba się przygotować na kryzys zaraz po zwycięstwie Interu większym niż czterobramkowe.

Piotrekfci

Piotrekfci

tempe qurwy oddały chyba 3 strzały i trzy gole a u nas jak nie poprzeczka to ten jeb emeryt na bramce !!
to jest ten mecz w ktorym co bys nie robił to i tak pajace wygrywaja :[[[[
aby tylko nasi sie nie podłamali i szli dalej po wygrane bo już mam dość 7 rok z rzedu ogladania jak nasi graja pierwsza część sezonu aby w drugiej części licząć od grudnia dają dpy !
Do roboty !!!! FORZA INTER

16 grudnia 2017 | 16:48

@Jovetić10 benzema gra bardzo dobrze ale nie strzela bramek chociaż jest napastnikiem. Widzisz o co mi chodzi?

16 grudnia 2017 | 16:50

nie wiem kto normalny myslal teraz o mistrzostwie jak Lazio na 5 miejscu traci TYLKO do nas 8 pkt a ma dwa zalegle mecze prosze was...w kazdej chwili mozemy byc piaci i nawet nie grac w lidze mistrzow a co dopiero myslenie o mistrzostwie xd

Piotrekfci

Piotrekfci

zapomniałem dodać - brozovic - QURWA OUT !! za jakie grzechy musimy go oglądać ? czy Spala nie widzi, że ten chlop zupełnie nic nie gra !?

Jovetić10

Jovetić10

16 grudnia 2017 | 16:52

Czyli wg was oceniłem grę Santona za cały mecz bazując tylko na pierwszej połowie i nie uwzględniając przy tym zawalonej bramki xD

Nerazzurri86

16 grudnia 2017 | 16:56

Thohir na trybunach i Inter gra lipe

16 grudnia 2017 | 17:00

Jako zespół zagraliśmy dobry mecz, ale brakowało szczęścia i zdecydowały indywidualne błędy jednego zawodnika. Nie rozpaczałbym po tym meczu, aczkolwiek zawsze ciężko się przyjmuje pierwszą porażkę w sezonie, zwłaszcza gdy trafia się ona na tym etapie sezonu :/ To, czego się boję najbardziej, to żeby naszym morale nie siadło.

16 grudnia 2017 | 17:01

Dało się wyczuwać te chore nastroje wielkiego Interu w całym otoczeniu zespołu i teraz są tego efekty.

16 grudnia 2017 | 17:02

Tragiczna druga połowa, tego nie dało się już oglądać, trochę przypominało mi to zeszły sezon, bez stylu chaotycznie z trudnością utrzymania piłki. Wielka szkoda bo pierwsza dobra połowa zupełnie tego nie zapowiadała. Męczarnie z Pordenone nie były wypadkiem przy pracy. Nie da się w tak taktycznej lidze jak włoska grać tym samym ustawieniem, tymi samymi zawodnikami i w ten sam sposób. Zasłużona porażka.

16 grudnia 2017 | 17:03

Teraz już bez względu na to na ile przygotowany i wdrożony jest Dalbert, musi grać w kolejnych meczach od początku, bo robimy wyraźny krok wstecz. I na poważnie muszą się już rozglądać za następcą Mirandy.

Dalbert-nowy Maicon

Ten mecz to jeden, wielki żart... Nie wiem co wy pieprzcie, że Inter miał wielkie szczęście w meczu z Juve... Dzisiaj odbiło się na Interze szczęście z meczu z Romą... Ale takiego farta jak Udinese w dzisiejszym meczu nie miał jeszcze nikt w Serie A w tym sezonie... A jeśli Santon wyjdzie w pierwszym składzie na kolejny mecz, to nawet ne będę sprawdzał wyniku... (edycja 2017.12.16 17:04 / Dalbert-nowy Maicon)

16 grudnia 2017 | 17:05

Widać gołym okiem że dwa mecze w tygodniu to za dużo dla nas.I brakuje nam obrońcy z top 10 i pomocnika i przede wszystkim drugiego napasciora dla Icara bo gramy cały czas tym samym ustawieniu i tymi samymi zawodnikami bo drak nam zmienikow z top 10

Larry

Larry

16 grudnia 2017 | 17:07

@maestro84: fajnie chociaż jeden racjonalny komentarz przeczytać :-) a tak ogólnie, to tak jak się spodziewałem - po 5-0 euforia taka, że Barca, Real i Man City razem wzięte to mały miki przy nas. Przyszła pierwsza porażka - czarna rozpacz, Spal to tępak, piłkarze do wymiany wszyscy może poza Mauro i Ivanem i ogólnie katastrofa, sezon skończymy na 10. miejscu i Niemcy nas napadną... ;-) na początku sezonu mnie to irytowało, ale teraz mam niezły ubaw :-)

16 grudnia 2017 | 17:16

Porażka musiała w końcu kiedyś przyjść. Dzisiaj pierwsza połowa nie była zła w naszym wykonaniu. Zawaliliśmy drugą kompletnie plus indywidualne błędy Santona i już nie było co w tym meczu robić. Oby się podnieśli i nie powtórzyli sytuacji z zeszłego sezony kiedy po wygranej 7:1 potem było już źle. Teraz zacięliśmy się na 5:0 i czekamy na przełamanie...

Inter 87

Inter 87

16 grudnia 2017 | 17:18

Wielka szkoda porażki , mieliśmy pecha w pierwszej połowie że nie ustawiliśmy wyniku .

16 grudnia 2017 | 17:26

Poza wiadomo jakim okresem (sezon 09-10), ten klub już dawno nie miał mentalności zwycięzców i radziłbym przygotować się na najgorsze

Gambit

Gambit

16 grudnia 2017 | 17:28

Pierwsza porazka boli bardzo. Zwlaszcza u siebie. Ogladalem tylko pierwsza połowę i wtedy prowadzilismy grę i gralismy calkiem dobrze. Nie wiem co sie stalo w drugiej. Ale tak czy siak dopiero teraz zobaczymy czy Inter sie naprawdę zmienił czy jednak nie. Jedna porazka to nie dramat natomiast wazne bedzie jak na nią zareagujemy. Co do Santona to pisałem to juz przy newsie o rzekomym przedluzeniu. Kilka dobrych spotkań nie zmienia tego ze to nie jest zawodnik na miarę ambicji Interu. Plus to ze chlop nie ma zdrowia.

16 grudnia 2017 | 17:47

To teraz spójrzmy prawdzie w oczy.
Nie mamy najlepszego trenera w lidze (ma go juventus).
Nie mamy żadnego wartościowego lewego obrońcy (z czołówki tylko my i Napoli w tej chwili).
Mamy tylko jednego pewnego stopera (i najsłabsze alternatywy na tej pozycji w całej lidze).
Nie mamy ofensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia (ile to już lat..)
Nie mamy alternatywy dla Icardiego.
Nie mamy zaplecza wśród rezerwowych (zobaczcie jak niestety w tej kwestii wygląda juve).

Teraz z perspektywy połowy sezonu widzę, że juventus nie ma prawa nie wygrać tego mistrzostwa. Nie ma niestety rywali w SerieA. Chyba czas się otrząsnąć jeszcze w tym roku. Chyba, że faktycznie uda się perfekt okienko i za sprzedaż Joao Mario częściowo uda się pokryć koszty Torreiry i De Vrija. Wtedy możemy myśleć o jakimś nawiązaniu walki w top2.

16 grudnia 2017 | 17:54

Po co to wieszanie psów na Santonie? I od razu Guarinie nie bronie go. Zawalił 2 bramki i napewno zdaje sobię z tego sprawę. Ja sam gram w piłkę w 1 lidze wojewódzkiej i nawet na takim poziomie jak wiem że coś zawaliłem staram się zrehabilitować. Czasami się nie uda ale i tak się staram. Santonowi też dziś coś nie wyszło ale napewno nie powiem że się nie starał. Więc czasami zluzujcie,bo jakiemuś zawodnikowi po prostu danego dnia nie idzie, tak jak wam może nie iść w pracy. A co gdyby to was tak rozliczali jak piłkarzy??? Przemyślcie to !

Guarin

Guarin

16 grudnia 2017 | 17:58

inter00- pewnie dlatego, ze to nie jego pierwsze babole w tym klubie i bronisz go w tym momencie wybielasz takie są fakty jakkolwiek byś tego nie nazwał

16 grudnia 2017 | 18:03

I to pokazuje że błędem było po prostu zostawienie go, bo jeżeli mamy grać o mistrzostwo to powinniśmy mieć jak najlepszy skład, i mam nadzieje że w następnym meczu zagra ktoś inny

16 grudnia 2017 | 18:07

Co do Santona, a także chociażby Nagatomo czy Ranocchi. Nie chodzi o bezsensowny hejt bo raz mial slabszy dzień. To sie zdarza najlepszym. Ale co odroznia najlepszych od tych gorszych. Częstotliwość tych slabszych dni. A cala trojka o ktorej wspomnialem wiele razy udowodniła ze się nie nadają. I jesli ktos chce wierzyc ze nagle po kilku slabych latach oni sie ograna to prosze bardzo. Ale nie tedy droga do zbudowania klasowej drużyny.

16 grudnia 2017 | 18:20

Zgadza się. I póki ww. trójka będzie widnieć w kadrze to nie zamkniemy tego załosnego etapu w klubie.

16 grudnia 2017 | 18:43

@Guarin jeśli twierdzisz, że ja Cię cisnę, to uświadom sobie, że to się dzieje w Twojej głowie, nie na forum. Nie pomyślałem o Tobie komentując kadrę przedmeczową. W swoim pierwszym komencie stwierdziłem tylko, że jeśli Santon wygrał rywalizację o swoją pozycję, to oznacza tylko jak słabych piłkarzy mamy dostępnych w kadrze na to miejsce. Mecz tylko to potwierdza. Co do samego spotkania, kiedyś musiała przyjść pierwsza porażka, dobrze, jeśli będzie motywacją. Bo balonik już wystarczająco napompowany.

MrBlue

MrBlue

16 grudnia 2017 | 19:18

ide wysrac sie z emocji na tyle dzis zasluguje ich zaangazowanie i jezeli tyle dla nich znaczy ten jeden mecz w tygodniu i radosc kibicow jakiej nie mieli od prawie dekady to ich powinno sie jeba....

16 grudnia 2017 | 19:24

Ojej przegraliśmy. Sezon długi i walczymy o LM... nie od razuy Scudetto wygrano

FORZA INTER!

16 grudnia 2017 | 20:57

NIE można robić z tego tragedii, każdy streak sie kiedyś kończy, skupić sie trzeba na wygrywaniu następnych meczy, a będziemy w pierwszej trójce na koniec z palcem w dupie. (edycja 2017.12.16 20:58 / Lambert)

ksiazewi

ksiazewi

16 grudnia 2017 | 21:48

Też nie robiłbym wielkiej afery z tej porażki. Dostaliśmy wg mnie tak samo, jak ogralismy Romę. Co może martwić, to ewidentny brak innego pomysłu na grę niż tylko piła na Candreve i wrzutka w pole karne. Jeżeli to jest nasz jedyny sposób na strzelanie bramek w tym momencie, to nie dziwne, że Udinese nas rozczytało i sobie z tym poradzilo. Brakuje nam od kilku lat takiego Snejidera i to było dzisiaj wyraźnie widać, podobnie jak z Juve kiedy skrzydła zostały odcięte.

Piotrekfci

Piotrekfci

17 grudnia 2017 | 08:43

Dobrze prawia nie ma co lamentowac tylko trzeba wziąć się do roboty. Mam nadzieje ze Spala ma jakiś awaryjny plan bo plan zgrywania piłek do boków i tam wrzucanie ich do Icara powoli zaczyna lekko mówiąc siadać. Wystarczy ze przeciwnik da 3 do pilnowania Icara plus 2,3 def pomocników wraz ze skrzydłowymi i nasz plan gry sypie się jak domki z kart. Brak środka pomocy. Od początku mogłem ze ten vecino jest słaby to wielu się burzylo. Jak dla mnie gość ani nie ma strzału bo te albo są dziecinnie łatwe dla bramkarza albo są nie celne albo znika gdzieś na 3/4 spotkania. Jedynie kto gra ze środka na zadowalającym poziomie to Valero. Brożek to nawet nie powinien się pokazywać bo jego gra siada z minuty na minutę a strzały w drugi poziom trybun po prostu przyprawia mnie w wkurw ! Mus szukać pomocników i to nie jednego a dwóch. Ramirez I Pastore za Mario którzy mogliby rozwiązać nasze problemy braku gry środkiem.

didinho

didinho

17 grudnia 2017 | 10:00

w kurwiacie mnie jak zawsze zwalacie wine na jednego zawodnika, Santon sam nie grał, przegrywa cała drużyna tak samo jak i wygrywa cała

didinho

didinho

17 grudnia 2017 | 10:03

Ja Santona nie bronie ale uwasżacie ze przez niego przegraliśmy, skoro uważacie ze tylko on zagrał chujowo to czemu np Perisić nie strzelił gola? albo icardi jeszcze ze dwa> bo na każdej pozycji zgraliśmy chujowo

didinho

didinho

17 grudnia 2017 | 10:05

nie wiem czemu się tak dziwicie, przegrana musiała kiedyś przyjść, to dopiero nasz pierwszy taki dobry sezon od jakiś 7 lat

Guarin

Guarin

17 grudnia 2017 | 12:05

didinho- bo kurwa zajebał 1 i 2 bramkę to na chuj za nim stajesz??? jest cienkim piłkarzem i nie ma kogo bronić

17 grudnia 2017 | 12:45

@up, ja pierdole....

didinho

didinho

17 grudnia 2017 | 16:13

Guarin Ja się za nim nie wstawiam bo wolał bym zobaczyć Dalberta ale skoro już o tym mowa to czemu Icardi i Perrisic nie strzelili więcej goli skoro każdy mówi że oni są zajebiści

Guarin

Guarin

17 grudnia 2017 | 16:22

Kurwa chłopie piłakrze o których piszesz dają nam pkt w tabeli a co nam daje kaleka w tym zespole??? nie wyczuwasz tej subtelnej różnicy między nimi dwoma a tym czymś? I to co robisz jest stawaniem w jego obronie jakkolwiek to sobie nazwiesz

17 grudnia 2017 | 19:45

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w moim sercu na zawsze Inter Mediolan!!!!!

17 grudnia 2017 | 20:05

Dawidek jest zajebisty i prosze sie odjebać.