Zawodnicy po meczu

30 grudnia 2017 | 22:13 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Dalbert Henrique:

- Zdobyliśmy cenny punkt w rywalizacji z naszym bezpośrednim rywalem. To zasługa solidnej i wszechstronnej gry. To oczywiste, że wolelibyśmy wygrać. To był wyważony występ przeciwko trudnemu rywalowi. Nadal patrzymy w przyszłość z optymizmem. 

- Pracuję bardzo ciężko i cały czas mam coś do udowodnienia. Mam nadzieję, że jeszcze się poprawię.

Joao Cancelo:

- To był wyrównany pojedynek. Jesteśmy Interem i zawsze pragniemy zwycięstwa, ale w kontekście naszej walki o Ligę Mistrzów to ważny punkt. 

- Przez kilka tygodni nie grałem, a teraz występuje bardzo często. Dostałem szansę i zaufanie trenera wiele dla mnie znaczy. Drużyna jest zjednoczona i gramy wszyscy razem.

Andrea Ranocchia:

- Jesteśmy zawiedzeni, ponieważ u siebie zawsze gramy o 3 punkty. Nie przegraliśmy jednak w starciu z bezpośrednim rywalem, więc możemy być częściowo zadowoleni. Musimy na nowo odnaleźć najwyższą formę, ale zrobiliśmy dziś krok we właściwym kierunku. Mamy teraz trochę czasu, aby przygotować się do kolejnego meczu.

- Dotknęło nas sporo kontuzji i było wiele meczów na styku, ale to nie może być żadną wymówką. Na kolejne spotkania musimy przygotować najlepszą formę. Cały czas jesteśmy w grze.

- Pod koniec pierwszej połowie czułem dziwne kłucie. Cieszę się, że znów jestem blisko fanów. Podoba mi się ta atmosfera. Daje z siebie wszystko i jestem przekonany, że w tym sezonie osiągniemy wiele. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

aspirynaA

aspirynaA 31 grudnia 2017 | 12:05   

Chociaż Cancelo i Dalbert popełniali sporo błędów, to zazwyczaj tylko oni grali przebojowo dość szybko. Chłopaki się starają, miejmy nadzieję, że się rozkręcą na dobre


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich