Para Skriniar - Santon na mecz z Romą?

8 stycznia 2018 | 22:10 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Nie zazdrościmy Luciano Spallettiemu jego obecnej sytuacji. Chodzi oczywiście o szpital na środku obrony w kontekście zbliżającego się hitu z Romą. Na chwilę obecną gotowy do gry jest tylko Milan Skriniar.

Dłuższa przerwa przed najbliższym meczem może okazać się zbawienna dla Nerazzurrich. Joao Miranda i Andrea Ranocchia otrzymali nieco więcej czasu na powrót do zdrowia. Na dzień dzisiejszy ciężko jest określić ich szansę na udział w prestiżowym starciu. Walka z czasem trwać będzie zapewne do ostatniej chwili.

Kontuzjowany jest również Danilo D'Ambrosio, który miał stanowić swego rodzaju alternatywę dla środkowych obrońców. Sytuacja nie wygląda wesoło, więc powinniśmy być gotowi na najgorszy możliwy scenariusz.

Spalletti raczej nie zdecyduje się postawić na kogoś z Primavery i partnerem Skriniara może awaryjnie zostać Davide Santon. Trener zresztą zapowiadał już taką możliwość i w ostatnich minutach meczu z Violą mogliśmy oglądać Włocha na środku obrony.