Candreva: Kibice Interu są wymagający

12 stycznia 2018 | 17:26 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Swego czasu sporo pisało się o przenosinach Antonio Candrevy do Premier League i ponownej współpracy z Antonio Conte. Skrzydłowy Interu przyznał, że bardzo ceni sobie te rozgrywki i nie wykluczył przenosin na Wyspy Brytyjskie.

- Bardzo lubię Premier League ze względu na jej konkurencyjność. Bardzo chciałbym zagrać kiedyś w Anglii. Ten sezon Serie A udowadnia, że to nie tylko trudna liga, ale nie brakuje też bardzo ciekawych spotkań. Włoskie kluby idą do przodu i sądzę, że stać nas na dobre rezultaty w Europie.

W rozmowie z magazynem Calcio 2000, Candreva chwalił też współpracę z Luciano Spallettim i nawiązał do swoich relacji z kibicami Nerazzurrich:

- Spalletti to trener na najwyższym poziomie. Cieszę się, że mogę pracować z nim na tym etapie mojej kariery. Dzięki niemu bardzo się rozwinąłem. Dużo czasu poświęca koncentracji, motywacji i konsekwencji. Jest bardzo skrupulatny i zawsze może nauczyć cię czegoś nowego.

- Nigdy nie odczuwałem presji gry na Stadio Giuseppe Meazza. Mówimy o tłumie, który zna się na futbolu i widział już piłkarzy światowej klasy, więc naturalnie, że wymaga występów na najwyższym poziomie. Właśnie dlatego musimy uważać, aby nie popełniać błędów. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

superofca

superofca 12 stycznia 2018 | 17:32   

Wymagający? Nie, po prostu nie lubią jak gwiazdorek za oglądanie, którego zapłacili gruby hajs pluje na nich i udaje, że to się nie stało.

Morfo

Morfo 12 stycznia 2018 | 18:55   

Kibice są głodni trofeów, presja będzie rosła z roku na rok, czego sie on spodziewa?

Kevin

Kevin 12 stycznia 2018 | 19:45   

Niech do Benevento idzie, tam są mniej wymagający kibice -_-

TheKacz

TheKacz 12 stycznia 2018 | 23:28   

Inter zawsze był trudny, jednak nigdy pewnym klubem do osiągania sukcesów i zdobywania pucharów. Problemem jest tylko to, że nigdy nie spadł tak nisko jak po 2012 roku stąd takie wymagania

Mikitan

Mikitan 13 stycznia 2018 | 16:08   

Może przeczytacie cały artykuł zamiast sugerować się samym tytułem?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich