Lazio pokonane! Inter wraca do Ligi Mistrzów!!!

20 maja 2018 | 19:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje

Horror na Stadio Olimpico. Horror z happy endem dla Interu Mediolan! Nerazzurri pokonali Lazio 3 - 2 i zapewnili sobie udział w przyszłorocznej Champions League. Bramki na wagę zwycięstwa zdobyli dziś Danilo D'Ambrosio, Mauro Icardi i Matias Vecino.

Horror na Stadio Olimpico. Horror z happy endem dla Interu Mediolan! Nerazzurri pokonali Lazio 3 - 2 i zapewnili sobie udział w przyszłorocznej Champions League. Bramki na wagę zwycięstwa zdobyli dziś Danilo D'Ambrosio, Mauro Icardi i Matias Vecino.

Długie sześć sezonów czekania i upokorzeń, lecz już wystarczy. Inter powraca na swoje miejsce i w sezonie 2018/2019 będzie występował w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Starcie z Lazio otrzymało miano finału bieżącego sezonu i jak przystało na decydujące starcie, obfitowało w emocje, gole, kartki i niespodziewane zwroty akcji.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 9 minucie spotkania. Adam Marusić oddał niecelny strzał, lecz futbolówka odbiła się jeszcze od Ivana Perisicia i niefortunnie wpadła do bramki. Lazio przeważało i szukało kolejnych bramek, ale Interowi udało się doprowadzić do wyrównania w 29 minucie. Danilo D'Ambrosio najlepiej odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym i na raty, ale ostatecznie wepchnął piłkę do bramki Strakoshy. Na kilka minut przed przerwą gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Biancocelesti wyprowadzili błyskawiczną kontrę, Felipe Anderson wyprzedził defensorów i pokonał Samira Handanovicia.

Druga odsłona długimi fragmentami wyglądała słabo w wykonaniu zespołu gości. Inter popełniał proste, niewymuszone błędy i nie potrafił na poważnie zagrozić bramce miejscowych. Nadzieje Nerazzurrich odżyły w 70 minucie spotkania, kiedy sędzia Rocchi odgwizdał rzut karny po zagraniu ręką Milinkovicia - Savicia. Analiza VAR przyniosła jednak zmianę tej decyzji, ponieważ piłka odbiła się od barku zawodnika Lazio. Żadnych wątpliwości nie było jednak w 78 minucie. Stefan de Vrij wyciął Mauro Icardiego w polu karnym i arbiter opanowanie wskazał na wapno dla Interu. Do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem doprowadził do wyrównania. Po chwili Biancocelesti grali już w osłabieniu po czerwonej kartce dla Senada Lulicia. Nerazzurri potrzebowali jeszcze przynajmniej jednego trafienia i udało się. Marcelo Brozović dośrodkował piłkę z rzutu rożnego wprost na głowę Matiasa Vecino, a Urugwajczyk umieścił ją w siatce. Końcówka to dramatyczna walka piłkarzy Inzaghiego o powrót do gry i mądra obrona ze strony gości. Więcej bramek już jednak nie padło i Nerazzurri mogli rozpocząć świętowanie.

LAZIO: 1 Strakosha; 27 Luiz Filipe, 3 De Vrij, 26 Radu, 77 Marusic; 96 Murgia, 6 Lucas Leiva, 21 Milinkovic-Savic, 19 Lulic; 10 Felipe Anderson, 17 Immobile.
Ławka rezerwowych: 23 Guerrieri, 25 Vargic, 4 Patric, 5 Lukaku, 7 Nani, 8 Basta, 13 Wallace, 15 Bastos, 20 Caicedo, 22 Caceres, 88 Di Gennaro.
Trener: Simone Inzaghi

INTER: 1 Handanovic; 7 Cancelo, 37 Skriniar, 25 Miranda, 33 D'Ambrosio; 11 Vecino, 77 Brozovic; 87 Candreva, 8 Rafinha, 44 Perisic; 9 Icardi.
Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 46 Berni, 2 Lisandro, 5 Gagliardini, 13 Ranocchia, 17 Karamoh, 20 B. Valero, 21 Santon, 23 Eder, 29 Dalbert, 99 Pinamonti.
Trener: Luciano Spalletti

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 108

krychu339

krychu339 20 maja 2018 | 19:58   

Wieczór prawdy. FORZA INTER NAZIONALE!!!!!!

Drago194

Drago194 20 maja 2018 | 20:16   

Prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym, jak kończą, a nie po tym, jak zaczynają. Oby dzisiaj pokazali, jak się kończy sezon w wielkim stylu. Forza Inter!

Oraxor

Oraxor 20 maja 2018 | 20:17   

Powodzenia

Lambert

Lambert 20 maja 2018 | 20:37   

Zaraz zejde na zawał

wróbel1908

wróbel1908 20 maja 2018 | 20:42   

Obawiam się że nie udzwigną presji, obym się mylił Forza Inter

Darkos

Darkos 20 maja 2018 | 20:48   

Grać!

Larry

Larry 20 maja 2018 | 20:50   

Showtime!

R9_

R9_ 20 maja 2018 | 21:02   

Showtime -1...

Drago194

Drago194 20 maja 2018 | 21:03   

Brawo Handa, co za cudowne poświęcnie...

R9_

R9_ 20 maja 2018 | 21:10   

Miało być tak pięknie...a tu ch....nia jak zawsze..

Darkos

Darkos 20 maja 2018 | 21:13   

I już emocje siadły...

R9_

R9_ 20 maja 2018 | 21:15   

Icardi do termaliki

nmcp123

nmcp123 20 maja 2018 | 21:15   

czy Vecino dzisiaj znowu wyleci? ciekawe

Larry

Larry 20 maja 2018 | 21:18   

Nie wygląda to dobrze...

nmcp123

nmcp123 20 maja 2018 | 21:23   

trochę szczęśliwa bramka ale nie bardziej jak Lazio

szpula

szpula 20 maja 2018 | 21:35   

to co Handa gra dzis to przebija nawet santona

Jovetić10

Jovetić10 20 maja 2018 | 21:39   

Lazio o klasę lepsze.

Larry

Larry 20 maja 2018 | 21:41   

Lazio na pewno lepsze, ale z drugiej strony obie bramki z d***, szczególnie ta druga, piłka praktycznie po nodze naszemu (nie widziałem komu) przeleciała i dlaczego jej nie przeciął?

dukacik

dukacik 20 maja 2018 | 21:43   

Tak jak che by wygrali to nic z tego nie bedzie. Oni sie zachowuja jak by na treningu byli. Jak mozna tak wolno rozgrywac pilke , cale Lazio ma czas by sie cofnac do obrony i ustawic. Zobaczcie co lazio zrobilo przy drugiej bramce, wyciagneli wszystkich z Interu do przodu i szybki kontratak byle do przodu a nie glupie klepanie pilka obok siebie. My nie Barcelona. Przykro mi ale z taka gra i postawa nie zaslugujemy na LM i jej nie bedzie. Lazio nas zastawi w drugiej polowie i mozna sobie walic. Nie wierze juz w ta druzyna i w to ze wygraja.

davi23

davi23 20 maja 2018 | 21:44   

Wynik do du... to wiemy, ale nasza gra też... zero ataku, zero walki... nie wiem co robi na boisku Vecino, błędy w obronie, Handa w kinie... Rafinha coś nie wstał jeszcze, Brozo już agresywny, Icardi zjebał ale też mało podań, Perisić cień, nawet kiwka nie wychodzi a na jego pozycji ciągle widzę Candreve. Jest masakra, a teraz tylko trzeba zapytać czy wierzymy w cuda?!?!?!

Lambert

Lambert 20 maja 2018 | 21:47   

Ja pierdole Handa rzuć się kiedyś

Larry

Larry 20 maja 2018 | 21:49   

To był DD

inter00

inter00 20 maja 2018 | 21:52   

Inter grać kurwa mać

Larry

Larry 20 maja 2018 | 21:55   

Cała nadzieja tylko w tym, że wciąż mamy ogromny potencjał, on nagle nie znikł, oby nimi Spal wstrząsnął w przerwie...

R9_

R9_ 20 maja 2018 | 22:12   

Odnoszę wrażenie że ktoś tu cały czas próbuje z gowna dynamit zrobić...

Darkos

Darkos 20 maja 2018 | 22:17   

Ratowanie meczu Ederem to taki obraz całego sezonu. Nie mamy nikogo kto by mecz odmienił jak Ikar i Ivan nie działają. Kończmy to. Lazio jest lepsze.

nmcp123

nmcp123 20 maja 2018 | 22:31   

jak to wygramy to będzie fart życia

szpula

szpula 20 maja 2018 | 22:37   

byleby nie grali na przetrzymanie,tu trzeba strzelic na 4-2 bo granie na 3-2 sie moze zemscic

kura8848

kura8848 20 maja 2018 | 22:37   

Darkos: Gabriel Barbosa się rozkręca

Chrisg87

Chrisg87 20 maja 2018 | 22:41   

Niech to się kończy szybciej

Lambert

Lambert 20 maja 2018 | 22:45   

MAMY TO KURWA!

Lambert

Lambert 20 maja 2018 | 22:46   

MAMY TO KURWAAAAAA!!!!!!!

biegaj141

biegaj141 20 maja 2018 | 22:47   

Mamy to FORZA INTER!!!!!! Dla Lazio wyrazy szacunku, ale to my mamy LM

Maciej Pawul

Maciej Pawul 20 maja 2018 | 22:47   

Jakbym był wierzący, dał bym na mszę. ALE NIE JESTEM, WIĘC POWIEM TYLKO JEST, KURWA NIE WIERZĘ!!!

Adriano19f

Adriano19f 20 maja 2018 | 22:47   

INCREDIBILE

Jovetić10

Jovetić10 20 maja 2018 | 22:48   

MASAKRA!!!!!

PiotrINTER

PiotrINTER 20 maja 2018 | 22:49   

Co za mecz !! Forza INTER. Swoją droga kopia meczu Inter-Juventus

Interowy Pawel

Interowy Pawel 20 maja 2018 | 22:49   

Brawo brawo brawo! Mamy to! Wreszcie, tyle czekania! FORZA INTER!!!!

Chrisg87

Chrisg87 20 maja 2018 | 22:49   

Liga Mistrzów!!!!!!!

KVM

KVM 20 maja 2018 | 22:50   

Jeeeessttttt!!!!! W koncu!!! Wymeczone, ale jest!!!!!
Mamy Icara i innych i moze w koncu pieniadze na transfery!!!
Pamietajmy ze do LM, trzeba sie jeszcze zakwalifikowac.

Ronaldo

Ronaldo 20 maja 2018 | 22:51   

Rzutem na taśmę! Dawno nie widziałem takiego meczu, a jeśli chodzi o Inter to chyba nigdy, a jeśli już to musiało być to bardzo bardzo dawno temu. Emocje do samego końca. Jest Liga Mistrzów! Teraz trzeba myśleć o tym aby tam nie dać plamy, ale to już plany na nieco dalszą przyszłość. Dzisiaj się cieszmy i świętujmy a o resztę będziemy się martwić niebawem.

Lambert

Lambert 20 maja 2018 | 22:53   

#INTERISHERE

davi23

davi23 20 maja 2018 | 22:53   

Nie wiem co napisać, masakra pozytywna

Skubany

Skubany 20 maja 2018 | 22:54   

LIGO MISTRZÓW NADCHODZIMY!

interlegia

interlegia 20 maja 2018 | 22:54   

Legia Mistrz Polski, Inter w LM, o kurwa nie wierze

Dml61

Dml61 20 maja 2018 | 22:55   

Ale horror! Ale wreszcie jest. LM nadchodzimy.

Darkos

Darkos 20 maja 2018 | 22:56   

nadal nie ogarniam co się stało...

Majoreeek69

Majoreeek69 20 maja 2018 | 22:56   

@KVM
od przyszlego sezonu wszystkie 4 druzyny w Italii wchodza bezposrednio do grupy :)

mariozzzz

mariozzzz 20 maja 2018 | 22:56   

Dalej w to nie wierzeeeeeee!!!!!! Mamy Lige Mistrzow!!!!!!!!!!!! Inter ti amo!!!!!

rafal

rafal 20 maja 2018 | 22:56   

Inter jak cię nie kochac

Drago194

Drago194 20 maja 2018 | 22:57   

Jakie znowu kwalifikować do Ligi Mistrzów? Serie A to nie ekstraklapa zeby się zespoły musiały kwalifikować do LM. Wszystkie miejsca premiowane w LM z Serie A to start z fazy grupowej.

aspirynaA

aspirynaA 20 maja 2018 | 22:57   

Mamy to! Brawo Chłopaki!!!!!!!!!!

aspirynaA

aspirynaA 20 maja 2018 | 22:58   

Polecam czytać wszystkie komentarze po kolei, niezły ubaw:) Szczególnie zabawna wydaje się jazda po Vecino który wprowadził nas do LM xD. (edycja 2018.05.20 22:58 / aspirynaA)

rafal

rafal 20 maja 2018 | 22:58   

Wreszcie wracamy tam gdzie jest nasze miejsce oczywiście w LM.

darren

darren 20 maja 2018 | 23:00   

Pan Piłkarz de Vrij

Nerazzurri96

Nerazzurri96 20 maja 2018 | 23:00   

Cuda się zdarzają...tak było dziś. WRACAMY DO LM KURŁA!

Vela

Vela 20 maja 2018 | 23:01   

No wreszcie, 6 lat czekałem żebyśmy w końcu tam byli i jesteśmy, jestem z was dumny za wolę walki

Zlatan

Zlatan 20 maja 2018 | 23:01   

FORZA !!

szpula

szpula 20 maja 2018 | 23:01   

polecam przewinac sobie mecz do ok 75 minuty i ogladnąć jeszcze raz,wspaniale uczucie :)!!!

oster

oster 20 maja 2018 | 23:02   

Najgorszy na boisku Vecino daje awans do LM!!! Forza Inter

Jovetić10

Jovetić10 20 maja 2018 | 23:03   

Vecino i DD grali słabo, ale zdobyli mega cenne bramki i jak widać Spal miał nosa do nich. Jego cierpliwość i kredyt zaufania dla tej dwójki dają nam piłkarski raj.

Lombardo

Lombardo 20 maja 2018 | 23:05   

Powiem szczerze, ze choc wyobrazalem sobie scenariusz jak z Roma kiedy wygralismy 3-1 to jednak w okolicach 70min zaczynalem watpic, ze odwrocimy losy tego meczu z powodow, ze nic nie gralismy I mielismy duzo strat, gra sie nie kleila I w dodatku Spalletti sciagnal Rafinhe a nie myslalem,ze Karamoh z Ederem cos zrobia.No I tu sie pomylilem bo Eder zrobil asyste czego niestety nie dal rady wykorzystac Icardi.
Cel zrealizowany choc w wielkich bolach. Tak sie wlasnie rodza najlepsze druzyny ;)
Martwi mnie Handanovic to wciaz niezly bramkarz ale lekkich, podkreconych pilek on juz nie da rady bronic. Rozejrzalbym sie za nowym bramkarzem.

Lambert

Lambert 20 maja 2018 | 23:07   

nie chce mówić że to dzięki de Vrijowi i Lulicowi, bo jestem zbyt rozpierdolony emocjonalnie.

Adrian Nosowski

Adrian Nosowski 20 maja 2018 | 23:08   

Pazza Inter Amala

Buncol000001

Buncol000001 20 maja 2018 | 23:09   

Incredible Inter

Adrian Nosowski

Adrian Nosowski 20 maja 2018 | 23:10   

do 70 minuty myślałem że upijam się na smutno, a tu taki zwrot akcji i okazało się że jednak na wesoło

Recobazpomorza

Recobazpomorza 20 maja 2018 | 23:11   

Jeeeeesssssttttt!!!!!!!!!! Prawie zawału dostałem :D

maestro84

maestro84 20 maja 2018 | 23:11   

Nie wiem co napisać, bo nadal nie wierze jak to się stało, że awansowaliśmy...

Poseidon

Poseidon 20 maja 2018 | 23:13   

Jest jest jest!!!Tyle czekania i mamy to!

wróbel1908

wróbel1908 20 maja 2018 | 23:13   

Lazio przez większość meczu było lepsze ale jednak przegrywają i to my wchodzimy do LM wchodzimy gdzie nasze miejsce i to Vecino nam daje LM ten sam którego wielu by pogoniło z Interu. Pazza Inter Amala!

ksiazewi

ksiazewi 20 maja 2018 | 23:14   

Jakaś masakra! Nie zasłużylismy. Tylko tak można było dzisiaj wyrwać zwyciestwo. Dwa rzuty różne, karny, czerwona kartka. Dzisiaj mieliśmy wreszcie szczęście. Teraz mogę spać spokojnie. Dzięki de vrij, wierzyłem że zrobisz karnego od początku.

etogol

etogol 20 maja 2018 | 23:15   

Emocje w tym meczu wieksze niz w 2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koninstein

Koninstein 20 maja 2018 | 23:16   

Po meczu z Juv(d)e ... nie jestem antysemitą, ani rasistą, ale tak jakoś samo z siebie :D powiedziałem sobie sobie dość rozczarowań ja to pier...ole. I co? LM!!! Że się powtórzę ja pier...ole

Nerazzurri86

Nerazzurri86 20 maja 2018 | 23:16   

Vecino daje nam LM i zamyka dla niektorych buzie.

Larry

Larry 20 maja 2018 | 23:16   

Cóż rzec :-D

Przede wszyskim pozdrowienia dla wszystkich, mieniących się kibicami Interu, którzy pół sezonu wylewali cysterny gówna, pomyj i szamba na wszystko i wszystkich związanych z naszym klubem i drużyną. Ale mniejsza o to, dziś jest czas radości :-)

Druga sprawa, to zawał, który z całą pewnością przeszedł dzisiejszego wieczoru każdy kibic Interu :-)
Ja osobiście ok. 70-75. minuty pomyślałem sobie: "Spoko, trudno, najwyżej nie będzie tej LM, można chociaż oddać Lazio, że jest dzisiaj lepsze i to oni wyglądają, jakby musieli strzelić dwie bramki, a nie my. Więc przynajmniej wiadomo, że to jeszcze widocznie nie jest nasz moment na powrót do Europy." Ale jak Simeone zdjął Immobile i komentatorzy zwrócili uwagę na de ja vu z meczu z Juve, a kilkanaście minut później było 3-2 dla nas to zmieniłem zdanie :D
"Pierdzielę, od prawie trzech miesięcy jakością gry łoimy wszystkich jak młodych leszczów, gdybyśmy w każdym meczu wykorzystywali 30-40% stuprocentowych okazji, to byśmy każdy mecz wygrywali po 4-1, 5-1, a Maurito już by kilka meczów temu miał koronę na głowie z wielobramkową przewagą nad Immobile, to jak ten jeden zasrany mecz wygramy autentycznym cudem, to nie mam nic przeciwko i za pół roku będziemy we Włoszech hegemonem jak Juve. Bez odrobiny szczęścia jeszcze NIKT w piłce sukcesu nie odniósł. Forza Nerazzurri!!!"

Tak sobie pomyślałem :-D

szpula

szpula 20 maja 2018 | 23:18   

oj wieksze niz w 2010 ! oczywiście wtedy ciężar gatunkowy był znacznie większy, ale teraz po tylu latach upokorzeń... to zwycięstwo smakuje równie dobrze jak potrójna w 2010 :)

Darkos

Darkos 20 maja 2018 | 23:20   

Ja już chyba robię się za stary na Inter. 8 lat czekania i nadal nie wierzę w to co się stało. To jest definicja PAZZA INTER AMALA!

Lethal Doze

Lethal Doze 20 maja 2018 | 23:23   

MEGA WIECZÓR, brawo dla LAZIO bo byli lepsi

superdoktorgazeta

superdoktorgazeta 20 maja 2018 | 23:28   

Troche ochłonąłem to mogę cokolwiek napisać. Nie mogę uwierzyc, ze udalo sie wygrac ten mecz, ale po tylu latach jestezmy w upragnionej LM, także dziękuję kazdemu, kto przyczynił sie do tego rezultatu i z osobna naszemu prywatnemu agentowi z drużyny przeciwnej De Vrijowi hahah. Piękna sprawa, cuda jednak czasem się zdarzają

silvio

silvio 20 maja 2018 | 23:32   

Jestem zmiażdżony ale szczęśliwy, a jak widać po komentarzach prawie wszyscy to czują to samo. Gramy w lidze mistrzów i to jest najważniejsze i to jeszcze po tak wspaniałym, niesamowitym meczu. Dziękuję Interze!
PS. R9! No chociaż powiedz, że się cieszysz, wybaczymy Ci te ponure komentarze :)

Lambert

Lambert 20 maja 2018 | 23:36   

Polecam wejść na instagramy naszych na ich story, fajne filmiki z szatni z imprezy XD

Granit Xhaka

Granit Xhaka 20 maja 2018 | 23:37   

ICARDI musi zostać!

intermed1

intermed1 20 maja 2018 | 23:39   

Trzeba spojrzeć na to obiektywnie. Wielkiego meczu nie zagraliśmy, i sędzia nam zdecydowanie pomógł. Karny był oczywisty ale drugiej żółtej kartki dla Lulicia wcale nie musiał dawać. Mimo wszystko cieszy wygrana i upragniony awans. Ciekawe czy to tylko jednorazowy zryw czy możemy powoli myśleć o wstawaniu z kolan.

Nerazzurri86

Nerazzurri86 20 maja 2018 | 23:40   

Wyslij Link od Instagram

Larry

Larry 20 maja 2018 | 23:45   

PS. Sprawdził się mój sen: Lazio odpowiedziało prawidłowo na 38. z 40. pytań :-D

Maciej Pawul

Maciej Pawul 20 maja 2018 | 23:50   

Larry wstawaj, zesrałeś się :D (przepraszam, nie mogłem się powstrzymać)

PiotrINTER

PiotrINTER 20 maja 2018 | 23:52   

Dawno nie widziałem Cancelo tak uśmiechniętego haha, jeszcze krzyczał „champions league” wiec jestem optymistycznie nastawiony co do jego przyszłości

Lambert

Lambert 20 maja 2018 | 23:54   

@ederinho23 @jpcancelo @y.karamoh_7

Internaldo

Internaldo 20 maja 2018 | 23:57   

No i fajnie :) Mecz nerwowy ale jakoś szybko ochłonąłem. Sędzia sypał kartkami jak nawozem, stąd i ta czerwona dla piłkarza Lazio. Jakiś niedosyt jednak mam, jeśli w ogóle mam prawo mieć.. Nawet szkoda mi się Lazio zrobiło. No ale nieważne. mamy tą ligę mistrzów i jakąś perspektywę na lepsze jutro. Oby kolejny sezon był dużo lepszy. Forza!

Lombardo

Lombardo 21 maja 2018 | 00:06   

Czekam na prezentacje De Vrija jako zawodnika Interu :DDDD

Lambert

Lambert 21 maja 2018 | 00:23   

I jak tu zasnac teraz .

Kiksu

Kiksu 21 maja 2018 | 00:35   

nie da sie :D

Ippon

Ippon 21 maja 2018 | 01:14   

To nie czas na dyskusje na teemat skladu,ale chcialbym mirande zobaczyc w lm. Przez caly sezon nie moglem wyjsc z podziwu dla niego. Forza Inter.

Turbot

Turbot 21 maja 2018 | 04:25   

Przez cały sezon ładowałem jadowite komentarze na stronie, szkalowałem zarząd i poszczególnych piłkarzy. Optymizm Larrego wydawał mi się infantylny. Jestem z tym klubem od nieco dawniej niż pamiętny 2010. Brała mnie kurwica kiedy czytałem doniesienia prasowe o moim klubie. Pełno, pełno emocji, ostatnimi czasy zdecydowanie negatywnych. A dziś ryczę jak bóbr. Wreszcie, nareszcie. Kochani, to się stało, mamy ten powrót do Europy, Inter Mediolan gra w pucharach. Brak mi słów, to mnie przerasta, to jest cholernie trudna miłość.

Turbot

Turbot 21 maja 2018 | 04:28   

No i trzeba to napisać: Larry, miałeś rację

Lambert

Lambert 21 maja 2018 | 07:18   

Aż przykro sie robi jak sie widzi Lisandro cieszącego sie z LM mimo ze z interu odchodzi.

Matt1

Matt1 21 maja 2018 | 07:32   

Piekny sen sie ziscil. Z gry Lazio bylo szybsze i lepsze. Ale kto o tym bedzie pamietac? Mecz z Juve mnie zlamal, zalamal i w ogole zniszczyl mentalnie. A tu powtorka tylko ze na nasza korzysc. Sezon Serie A chyba jednym z najlepszych od lat. Dawno wloska pilka noe byla tak atrakcyjna jak w minionym sezonie. Przy paradoksie ze wloska reprezentacja nie jeezie na mundial :p Forza Inter, pazza Inter amala, same cisna sie na usta. Szalony mecz, nadzieja na lepsze jitro bo wplyna realne pieniadze

Grandote

Grandote 21 maja 2018 | 07:38   

Takich emocji potrafi dostarczyć niewiele drużyn. FORZA INTER!!!

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 21 maja 2018 | 10:09   

Cały Inter ;) zmieniają się piłkarze, ale emocje zawsze na wysokim poziomie jak na karuzeli

Heisenberg

Heisenberg 21 maja 2018 | 10:10   

Było naprawdę trudno, ale udało się i to się liczy. Szkoda Lazio, też zasłużyli

Interista

Interista 21 maja 2018 | 10:10   

Ile to już lat czekaliśmy na to? W końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kendzior

Kendzior 21 maja 2018 | 10:11   

Niech mnie ktoś poprawi ale czekamy chyba z 5-6 lat. LM nie wygramy ale hajs z LM to nadzieja na lepsze jutro.

KVM

KVM 21 maja 2018 | 12:03   

Brawo INTER! Brawo my! Udalo sie! Zrobilismy krok na przod. Miejmy nadzieje ze teraz Zatrzymamy nasze gwiazdy i wzmocnimy sie solidnie i wrocimy gdzie nasze miejsce!

Pamietajmy jednak o kilku sprawach:
- mielismy ogromnie duzo szczescia
- nie jestesmy jeszcze w LM, musimy przejsc kwalifikacje, na slabeuszy raczej nie trafimy, a obecnie druzyny z Czech czy Izraela sa dla nas zagrozeniem
- rok temu dostalismy baty w LE z klubami z ww krajow, tydzien temu przegralismy z Sassuolo u siebie, wczesniej frajersko przegralismy rowniez u siebie z Juve
- sytuacja przypomina mi troche Legie, oni tez ciesza sie z LM, ale udzial zakoncza zapewne w lipcu na potyczce z druzyna z Armenii, Kazachstanu, Litwy itp.

Teraz miejmy nadzieje, ze soonsorom otworza sie oczy, zachwyca sie okazja gry w LM, i zaczna w koncu inwestowac solidnie w nasz klub!

inter00

inter00 21 maja 2018 | 12:10   

Jakie kwalifikacje ??? Mamy już fazę grupową

Nerazzurri86

Nerazzurri86 21 maja 2018 | 12:31   

Potrzeba nam solidnego bramkarza. Handa mnie coraz bardziej denerwuje. Rzadko sie rzuca tylko stoi jak zaczarowany ( gol Anderson)

KVM

KVM 21 maja 2018 | 12:38   

Majoreeek69 i Inter00, dzieki za info, nie wiedzlem o tym! No to swietowanie podwojne!!! Teraz tylko skupic sie na madrych transferach, potem na wygrywaniu meczow i LM i reperowaniu w ten sposob budzetu klubu!!

Interowy Pawel

Interowy Pawel 21 maja 2018 | 15:59   

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/liga-mistrzow-i-liga-europy-zmiana-zasad-kwalifikacji/2q59x9l
Faktycznie od razu faza grupowa :D

Nerazzurri86

Nerazzurri86 23 maja 2018 | 02:33   

Ale sie naspuszczaliscie;) wyzwiska na początku itd a na koniec zachowujecie się jak byście wierzyli do końca w ten klub 0 pokory. Z INTEREM na dobre i na zle.