Cassano: Stramaccioni to najgorszy człowiek

29 maja 2018 | 09:57 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Antonio Cassano wypowiedział się na temat Andrei Stramaccioniego i opisał kulisy ich konfliktu.

- Najlepszą osobą jaką spotkałem był Prezydent Garrone, który niestety odszedł. Czuję wielkie emocje mówiąc o ni, nawet po tylu latach. To była szczera sobą, szanowana. Największym błędem było gdy okazałem mu brak szacunku, ale na szczęście udało mi się oczyścić atmosferę. Traktował mnie jak syna, byłem przywiązany do niego, jak do ojca którego nigdy nie miałem. Dawał mi rady i miał dla mnie uwagę. Ciężko znaleźć takie osoby w całym świecie futbolu, miał charakterystykę perfekcyjnego człowieka.

- Spotkałem w życiu też wielu złych ludzi, ale najgorszy ze wszystkich był Stramaccioni. Nie jest to szczery czy uczciwy człowiek, to był ktoś kto co innego powie w twarz, a co innego za plecami. To rzadkość kiedy pozwalam, by kłótnia przerodziła się w fizyczne starcie, ale w jego przypadku to było właściwe, by osiągnęło ten punkt. To osoba której nie lubię, nadal nie będę lubił i nigdy nie polubię.

Źródło: football-italia

Polecane newsy

Komentarze: 1

Darkos

Darkos 29 maja 2018 | 17:57   

Antek przynajmniej nigdy w bawełnę nie owijał, tylko prosto z mostu. Lubię chłopa. Już nie pamiętam o co im tam ze Stramą chodziło właściwie... (edycja 2018.05.29 17:58 / Darkos)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich