Vrsaljko: Jesteśmy mocni i mierzymy wysoko

1 listopada 2018 | 20:39 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Świetny Mundial, długo wyczekiwany transfer, rozbudzone nadzieje kibiców i ... kontuzja. Początek przygody Sime Vrsaljko z Interem nie należał do wymarzonych. Chorwat powoli wraca jednak do wysokiej dyspozycji i walczy o palmę pierwszeństwa na prawej obronie z Danilo D'Ambrosio.

Piłkarz udzielił wywiadu telewizji Sky Sport:

- Liga pozostaje otwarta. Zaliczyliśmy nieudany początek, dobrze się zregenerowlaiśmy, ale nadal możemy się jeszcze poprawić. Jesteśmy naprawdę mocni i możemy zajść daleko. Znamy swój potencjał, ale łatwo jest tylko rozmawiać. Sezon jest długi, skupiamy się na każdym kolejnym spotkaniu i zobaczymy, gdzie nas to zaprowadzi. Zdecydowanie mam nadzieję na ponowny awans do Ligi Mistrzów i zakończenie sezonu w pierwszej trójce.

- Bardzo cieszę się z dołączenia do Interu i pozostałe rzeczy miały odrębne znaczenie. We Włoszech czuję się naprawdę szczęśliwy, a dzięki kolegom z drużyny mogę podnosić swoje umiejętności każdego dnia. Rodacy pomogli mi zadomowić się w drużynie, ale byłem przyzwyczajony do włoskiej piłki, więc nic mnie nie zaskoczyło.

- Możemy rozwijać się w każdym aspekcie. Gramy dobrze i musimy spróbować wygrywać na wszystkich frontach. W Lidze Mistrzów podstawą jest wyjście z grupy. Wtedy zobaczymy, gdzie uda nam się zakończyć.

Źródło: Sky Sport

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 1 listopada 2018 | 22:08   

Powoli będzie odzyskiwał formę i okarze się jeszcze bardziej przydatny niż teraz. Mam nadzieje że go wykupimy

Hagaen

Hagaen 2 listopada 2018 | 18:16   

Jezu, malkontenci - on już jest bardzo przydatny i właśnie widać, że wchodzi w formę. Jak dla mnie bije poprawnie grającego, acz przeciętnego i nudnego jak flaki z olejem D'Ambrosio. Szymek ma większą waleczność i odrobinę finezji.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich