Pochettino: Futbol jest dziś

28 listopada 2018 | 08:01 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Mauricio Pochettino spotkał się wczoraj z dziennikarzami. Tematem konferencji przedmeczowej była oczywiście ocena szans obu zespołów, obecni redaktorzy często nawiązywali w pytaniach do ostatniego ligowego zwycięstwa Tottenhamu z The Blues.

- Najważniejsze to powtórzyć formę i zaangażowanie, którą prezentowaliśmy naprzeciw Chelsea. Nie mamy wymówek, żeby nie zagrać w identyczny sposób, z takim samym poświęceniem.

- Futbol jest dziś, wczoraj minęło. Oczywiście, bardzo cieszymy się z formy jaką zaprezentowalismy z Chelsea, ale to teraz jest czas, żeby budować regularność zespołu, by zawsze próbować dać z siebie to, co najlepsze.

- Wszyscy wiemy, jakie to trudne grać w każdym meczu na najwyższych obrotach, ale z właściwym podejściem wszystko jest możliwe.

- To powinien być dobry przykład postępu, bycia konsekwentnym, dla mnie to jasne, że grając w ten sposób możemy osiągnąć wszystko, czego zapragniemy.

- To będzie bardzo ciężkie, ponieważ Inter to znakomity zespół, ale będziemy próbować. Jeśli próbujesz, możesz osiagnąć cel. Jeśli nie, to do niczego nie dojdziesz. 

  

Źródło: tottenhamhotspur.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich