Colonesse: Inter musi wygrać Ligę Europy

18 grudnia 2018 | 09:33 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Kolejny były zawodnik Interu ocenia bardzo pozytywnie szanse Nerazzurrich w Lidze Europy. Po zapowiedziach o byciu liderem, w tej formie rozgrywek, w wykonaniu Javiera Zanettiego, w podobnym tonie wypowiedział się Francesco ‘Ciccio’ Colonnese.

- Rapid Wiedeń to skromna drużyna, losowanie było korzystne dla Interu. Nerazzurri znaleźli się naprzeciw przegranego klubu, który radzi sobie kiepsko w lidze i właśnie zaliczył porażkę 6-1, to bardzo dobrze.

- Inter musi wygrać Ligę Europy. Konkurencyjny i mocny skład został już zbudowany, więc taki powinni mieć cel. Kiedy ostatni raz wygrywali te rozgrywki w 1998, uczestniczyłem w tym, to było tak dawno temu, że teraz muszą spróbować znów to zrobić.

- Zadanie nie będzie proste, jest kilka mocnych drużyn, ale cel minimum to powinien być finał. Zespół wzmocnił sie w porównaniu z ubiegłymi latami, więc są zobligowani do poważnej kampanii w Europie. Mają wielu świetnych zawodników i mogą walczyć w każdych rozgrywkach - zakończył wypowiedź dla FCInter1908.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 18 grudnia 2018 | 09:59   

Podejdźmy do tego na spokojnie. Mamy mocny skład, mamy możliwość rotacji więc możemy grać solidnie i w LE oraz w lidze włoskiej. Jednakże dobrze wiemy jak gra Inter, w poprzednim sezonie nawet bez pucharów mieliśmy problemy na sam koniec. Dlatego nie oczekuje wygrania LE, ani finału. Priorytetem powinna być liga i miejsce w pierwszej czwórce

Matt1

Matt1 18 grudnia 2018 | 11:32   

Chciałbym chociaż półfinał, ale to marzenia.

maestro84

maestro84 18 grudnia 2018 | 13:21   

Przejść w ładnym stylu Rapid, zaczekać na losowanie i modlić się, żeby nie wpaść za szybko na Chelsea czy Arsenal.

Darkos

Darkos 18 grudnia 2018 | 18:58   

Już pompujemy balonik. Oj mocno on nam pęknie...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich