Vrsaljko: Od dziecka marzyłem o grze dla Interu

19 stycznia 2019 | 18:45 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

W rozmowie z prasą obrońca otwarcie mówił o swoim uczuciu do barw, które reprezentuje. Opowiadał też o swoich wrażeniach z pierwszego pobytu na legendarnym Stadio Meazza.

- Marzyłem o grze dla Interu od kiedy byłem dzieckiem - powiedział dziennikarzom - Teraz czuję odpowiedzialność za te barwy co weekend.

- Pierwszy mecz z Interem miał miejsce podczas mojego pierwszego sezonu we Włoszech, grałem w Genoi. Wyszedłem na San Siro i odnalazłem się tam, jako osoba grająca na historycznym stadionie, naprzeciw topowemu klubowi. Byłem szczęśliwy i zmotywowany, chciałem zrobić tak dobre pierwsze wrażenie, jak to tylko będzie możliwe.

- W swojej karierze grałem dosłownie wszędzie, z tyłu, w pomocy, w środku obrony. Po tym zostałem przesunięty na prawego obrońcę i to się już nigdy nie zmieniło. Czuję się bardzo komfortowo na swojej pozycji.

27-latek występował w swojej karierze we Włoszech w barwach Genoi i Sassuolo. W barwach kolejnego ligowego rywala Interu, Neroverdich, wciąż występuje wielu jego kolegów z lat 2014-2016, kiedy reprezentował tę drużynę.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 19 stycznia 2019 | 20:55   

Szkoda że go nie wykupimy bo jak gra to z reguły dużo daje nam jego obecność


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich