Nareszcie! Inter wygrał z Parmą

9 lutego 2019 | 19:35 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Fatalna seria Interu przełamana! Nerazzurri pokonali Parmę 1 - 0, więc pierwsza ligowa wygrana w 2019 roku stała się faktem. Gola na wagę trzech punktów zdobył dziś Lautaro Martinez, który dał świetną zmianę w końcówce spotkania.

4' Rzut rożny dla Parmy i niecelny strzał głową w wykonaniu Kucki.

18' Odważne wejście Perisicia i wyłożenie piłki do Icardiego, ale Argentyńczyk mija się z futbolówką.

19' Niecelne uderzenie z dystansu Radji Nainggolana.

21' Gospodarze o centymetry od objęcia prowadzenia. Gervinho obija poprzeczkę bramki strzeżonej przez Handanovicia.

31' Siligardi z dystansu, ale piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

32' Sepe ofiarnie zatrzymuje Perisicia.

37' Żółta kartka dla Matiasa Vecino.

43' Niebezpieczne uderzenie Inglese, lecz piłka mija bramkę przyjezdnych.

47' Dobra okazja Nainggolana, lecz Sepe skutecznie interweniuje.

49' Wrzutka Perisicia i niecelna główka Icardiego.

54' Brozović dogrywa piłkę z rzutu rożnego, a D'Ambrosio pokonuje bramkarza rywali. Radość gości nie trwa jednak długo, ponieważ Włoch zagrywał ręką i sędzia anuluje trafienie Interu.

58' Biabiany zmienia Siligardiego.

61' Żółta kartka dla Gagliolo.

62' Icardi marnuje świetną okazję, ale sędzia odgwizduje spalonego.

76' Lautaro zmienia Joao Mario.

77' Stulac zmienia Scozzarellę.

79' Szybka kontra Interu. Nainggolan dogrywa do Lautaro, a Argentyńczyk nie daje szans bramkarzowi i umieszcza piłkę w siatce.

83' Niezła szansa Matiasa Vecino, ale obok bramki.

84' Sprocati zmienia Kuckę.

84' Znakomite podanie od Lautaro i Vecino marnuje stuprocentową okazję na podwyższenie prowadzenia.

85' Strzał Marcelo Brozovicia obija słupek bramki rywali.

85' Żółta kartka dla Nainggolana.

87' Ninja uderza z daleka, lecz Sepe spokojnie broni strzał Belga.

88' Gagliardini zmienia Nainggolana.

89' Żółta kartka dla Nainggolana.

90' Sytuacyjne uderzenie Lautaro, ale skuteczna obrona Sepe.

90+2' Inglese szuka szczęścia, lecz Handanović broni ze spokojem.

90+3' Cedric zmienia Icardiego.

***

PARMA: 55 Sepe; 2 Iacoponi, 22 Alves, 95 Bastoni, 28 Gagliolo; 87 Kucka, 21 Scozzarella, 17 Barillà; 27 Gervinho, 45 Inglese, 26 Siligardi

Ławka rezerwowych: 1 Frattali, 56 Bagheria, 5 Stulac, 8 Diakhate, 9 Ceravolo, 14 Machin, 18 Gobbi, 23 Gazzola, 32 Rigoni, 33 Dezi, 77 Biabiany, 93 Sprocati

Trener: Roberto D'Aversa

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 37 Skriniar, 6 De Vrij, 18 Asamoah; 8 Vecino, 77 Brozovic; 15 Joao Mario, 14 Nainggolan, 44 Perisic; 9 Icardi

Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 5 Gagliardini, 10 Lautaro, 13 Ranocchia, 21 Cedric, 23 Miranda, 29 Dalbert, 87 Candreva

Komentarze: 35

9 lutego 2019 | 19:37

posadził Mirandę yeeeeah, no to nasze szanse wzrosły. Na skrzydle pewnie zagra Mario. Vecino za Candreve? hmm jeden pieron. Do boju panowie, pokażcie wreszcie kawałek dobrej piłki. Forza!

Jovetić10

Nie do końca, Ranocchi Andrzejka brakuje na 9.

Morfo

Morfo

9 lutego 2019 | 20:19

Andrzejek wejdzie w 85min jako Joker :)

9 lutego 2019 | 20:27

Drżeć przed Parmą, nowa rzeczywistość...

9 lutego 2019 | 20:30

Jechać z nimi!!!! Chce zwycięstwa niech sie obudzą!!!

9 lutego 2019 | 21:27

z Bologną graliśmy na poziomie 1/10, dziś 2/10, a Spal po meczu powie, że wszystko było ok.

hawk247

hawk247

9 lutego 2019 | 22:25

Jest lepiej

9 lutego 2019 | 22:26

Lautaro super w końcu, Radja na plus, jak i Handa, reszta niewiele lepiej jak z Bologną, ale jakiś progres jest. Gorzej, że to było ich 100% na dziś.

Vela

Vela

9 lutego 2019 | 22:30

Słabiutki mecz Icardiego, tradycyjnie dobry mecz Handy czy Skriniara i na + Nainggolan i Lautaro i to w sumie tyle. Najważniejsze że w końcu trzy punkty, mecz do zapomnienia (edycja 2019.02.09 22:31 / Vela)

Larry

Larry

9 lutego 2019 | 22:35

Jak wiecie, zdecydowanie pozytywnie oceniałem pracę Spala i jego kompetencje odkąd do nas przyszedł, w tej chwili wciąż oceniam go pozytywnie, choć się w ostatnim czasie nieco pogubił (w czym nie pomogło kilka kontuzji i zawieszeń), ale jeśli gość nie znajdzie na boisku miejsca jednocześnie dla Ikara, Ninjy i Lautaro, to mnie mocno zirytuje... Wyobraża ktoś sobie, co będzie, jeśli Balde wróci z formą sprzed kontuzji, forma Radji będzie szła w górę w takim tempie, jak od początku roku, Politano jeszcze trochę podniesie poziom, Maurito wróci skuteczność, Lautaro nabierze jeszcze więcej pewności siebie dzięki regularnym występom, a Brozo będzie grał na 100% możliwości? Taka ekipa, to byłby potwór i resztę sezonu byśmy mieli piorunującą... Forza!

Larry

Larry

9 lutego 2019 | 22:37

Handa - DD, de Vrij, Skriniar, Asamoah - Politano, Brozo, Ninja, Lautaro, Balde - Maurito... Ahhh...

9 lutego 2019 | 22:39

@Larry - spokojnie, to było wymęczone zwycięstwo z Parmą ;)

Recobers

Recobers

Popieram i tego nam życzę . Forza Inter

9 lutego 2019 | 22:42

Lautaro dzisiaj odkupił część grzechów z wcześniejszych meczów, ale nie można go gloryfikować od razu. Zobaczymy co będzie dalej. Trzeba się cieszyć z 3 punktów i postawy Nainggolana, ale z niczego poza tym.

9 lutego 2019 | 22:44

Wreszcie 3 pkt. Na plus Radja i Lautaro

Brozo? Jako pierwszy do zmiany chyba, to już Vecino dziś w lepszej formie.

9 lutego 2019 | 22:47

Icardi? Niech się zdecyduje czy podpisuje kontrakt, bo 10M€ to nikt mu nie da za obijanie gruchy kijem.

9 lutego 2019 | 22:52

Larry szacun za mega optymizm, w końcu 3 pkt może jakoś malymi kroczkami będziemy punktować i dowieziemy 3 msc na koniec sezonu, dobry wystep w Lidze Europy, gdzie potrzebujemy pkt w klasyfikacji, kolejny krok do przodu, wyjść z FFP i budować mocny team na nowy sezon, bo ławeczki to my też nie mamy

Endi666

Endi666

Kamień z serca, jeśli chodzi o tabelę. Natomiast wciąż nie wygląda to za fajnie

9 lutego 2019 | 23:10

Cóż, to nieco żenujące, że cieszymy się ze zwycięstwa z zespołem ze środka tabeli, jakby to był, nie przymierzając, Juventus albo Napoli. Sam krzyknąłem na całe mieszkanie po bramce Lautaro. Obiektywnie życzę przede wszystkim sobie (ale i innym) więcej dystansu, bo mecze z ogórami to należy wygrywać obowiązkowo marząc o LM.

mariozzzz

mariozzzz

Moze poleci na mnie zaraz fala hejtu, ale Panowie Icardi byl dzis zalosny...

9 lutego 2019 | 23:22

mariozzzz nie poleci byl żałosny jedynie zrobił miejsce Lautaro.,

hawk247

hawk247

10 lutego 2019 | 00:00

Mam wrażenie że Icardi trochę wybity z rytmu przez to że nie miał goli ostatnio i jak dzisiaj miał parę okazji co normalnie by strzelił, to tu był albo za wolny, albo nie wiadomo po co podawał zamiast strzelać. A strzelać musi, żeby zdobywać bramki.

10 lutego 2019 | 00:32

Przypomniał mi się taki jeden obrazek, który wyglądał bardzo podobnie, tylko zamiast Lautaro był na nim Ricky Alvarez. Tytuł tez był "Nareszcie" ;D ;D ;D To tak ku nie zachłyśnięciu się zwycięstwem z Parmą, dobranoc ;)

kuroikaze

kuroikaze

10 lutego 2019 | 00:53

Byłem na imprezie rodzinnej....wracam sprawdzam wynik myślę "no ku*wa w końcu" następnie sprawdziłem dokładnie co i jak i pomyślałem "ja pier*ole". I tera pytanie czy zagraliśmy źle, ale wygraliśmy czy zagraliśmy dobrze ale nieskutecznie.

10 lutego 2019 | 03:03

Zagraliśmy źle, bramka i 20 minut dobrej gry.

didinho

didinho

10 lutego 2019 | 08:46

Jeżeli krytykowanie Icardiego Jest waszym Talentem to gratuluje, Chyba nie widzieliście że dla niego był najważniejsza wygrana a nie to czy strzeli bo wolał podawać niż strzelać ale wy zawsze krytykujecie Inter nie ważne czy wygra czy przegra,

didinho

didinho

10 lutego 2019 | 09:07

Ha ha Icardi strzela mówicie ze zasługuje na kontrakt 10 milionów jak jest w słabszej Formie to mówicie ze załosny jest itd wy jesteście dwulicowi i nie zasługujecie być kibicami Interu

10 lutego 2019 | 11:07

Lautaro zrobił w 15 minut więcej niż Ikar w całym meczu. Gdyby nie Vecino to miałby asystę, bo to podanie było genialne. Wreszcie też zaczął grać Radja i jest z niego pożytek. Za to z drugiej strony Ikar się strasznie pogubił, a Asamoah i Ambrosio to powinni tak mocno ławę grzać żeby zaczęła się palić.

Larry

Larry

10 lutego 2019 | 11:40

@KawaOpole
Wśród kibiców Interu to działa troszkę inaczej - jak kogoś skrytykujesz, to dostaniesz brawa. Pochwal kogoś, to wtedy możesz spotkać się z hejtem :-D

davi23

davi23

10 lutego 2019 | 13:13

Zdecydowanie musimy zacząć grać Icardi i Lautaro w pierwszym składzie, Lautaro jest dobry i będzie lepszy tylko musi grać i świetnie odciąga uwagę od Mauro. Nam brakuje agresji z przodu, bo tyły mamy ustawione. Wszystkie nasze przegrane były na 1:0, nikt jeszcze poza Atalantą tak naprawdę nam mocno nie wpierdzielił. Poza tym Atalanta jak wyjdzie im mecz nawet Juve ładują na 3:0.

Jak dojdzie Godin i Bastoni, to mamy najlepszą obronę. Brak w ataku i pomocy, można zbudować wielki Inter ale poprawa skladu i mentalności, nowy trener od przyszłego sezonu, taki co chwyta za jaja, Spal tego nie potrafi. Sorry

10 lutego 2019 | 14:14

Didinho za co mam chwalić Icardiego? Za gówniane występy, czy za wieczne rozmowy o nowym kontrakcie? Przestań się zachowywać jak fanboy. Btw: To Icardi chcą 10 baniek.

biegaj141

biegaj141

10 lutego 2019 | 15:02

W meczu z Bologna Dalbert to jedyny dla mnie pozytyw bo nabiegal się za dwóch i więcej szumi zrobił niż nasi skrzydlowi razem wzięci (co jest kompletną porażkę) i co? Siada na ławkę i się z niej nie podnosi. Pozytyw meczu jest taki że każdy naprawdę walczył włącznie z Icardim a że jest pod formą każdy widzi ale walczył i dla mnie to się liczy