Moratti o sprawie Icardiego

14 lutego 2019 | 13:36 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Były Prezydent Interu - Massimo Moratti na antenie SportMediaset wypowiedział się o sprawie odebrania opaski kapitańskiej Mauro Icardiemu.

- Czy brakuje kogoś jak Bergomi czy Zanetti? Znaazłem świetnego kapitana, również Icardi grał zawsze z entuzjazmem i powagą oraz profesjonalizmem. Nie mam nic do zarzucenia.

- To moja wina, to twoja wina, to twoja wina, to wszystko zostało upublicznione, wszystko wyszło na ulice i to nie jest miłe. Wydaje mi się, że to wszystko niepotrzebne, zwłaszcza teraz w połowie sezonu, kiedy nie można dokonywać transferów. Nie wiem co to może mieć na celu - mówi Moratti sugerując, że obecna sytuacja to tylko próba stworzenia gruntu pod przyszły transfer?

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 3

wróbel1908

wróbel1908 14 lutego 2019 | 16:01   

U Morasia piłkarze byli pupilkami i mogli bardzo duzo o tym wspominał Zlatan w swojej biografii, u Chińczyków u boku z Marottą tak nie będzie nikt nie jest większy od klubu.

elotomasz

elotomasz 14 lutego 2019 | 16:38   

Co za brednie. Jakie pupile? Ronaldo skakał że jest ważniejszy niż Cuper to go Moraś zgasił i pogonił.

superofca

superofca 14 lutego 2019 | 16:55   

Wróbel to drużyna u Morattiego była najważniejsza, historia Recoby, Vieriego, Ibry czy nawet Adriano pokazuje, że on wyjątkowo dbał o gwiazdy ale potrafił powiedzieć dość. Icardi zasłużył na krytykę i wątpię żeby Moratti się z nim tak bawił, raczej byłby jeden sygnał przez prasę, i koniec tematu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich