Marotta: Niebawem potwierdzimy transfer Godina

22 lutego 2019 | 03:28 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Kibice Interu nie mogą doczekać się oficjalnego potwierdzenia transferu Diego Godina, a gol strzelony Juventusowi, pozwolił Urugwajczykowi zdobyć jeszcze szersze grono fanów wśród Nerazzurrich. Giuseppe Marotta potwierdził, że negocjacje ws. kapitana Atletico są już bliskie szczęśliwego finału.

- Cieszę się, jesteśmy na bardzo zaawansowanym etapie negocjacji i miło było zobaczyć wczoraj bramkę autorstwa Godina. Jeżeli chodzi o resztę, powiedzmy, że jestem bardzo optymistycznie nastawiony i wierzę, że wkrótce będziemy mogli ogłosić oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Na drugim biegunie wydaje się być sprawa powrotu Mauro Icardiego:

- Nie wiemy, kiedy Icardi powróci. Wydaje się, że media wiedzą więcej od nas. Czekamy na niego i nie mamy nic więcej do dodania poza tm, co zostało już powiedziane. Mam nadzieję, że powróci tak szybko, jak tylko będzie to możliwe, kiedy tylko upora się z bólem kolana.

- Moja praca polega na dogłębnym poznaniu tego klubu, lecz nie martwiłem się kiedy podejmowałem się tego wyzwania, więc nie martwię się też teraz. Wszyscy musimy zaprezentować właściwą motywację, aby powrócić do czasów świetności. Klub jest najważniejszy. Na przykład, klub z Kopenhagi wpisał w swój herb słowa: Nic ponad klub. Musimy iść przed siebie z tym samym mottem w naszych głowach.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 8

inter00

inter00 22 lutego 2019 | 07:11   

Przeciez badania nic nie wykryly

DiscoVolante

DiscoVolante 22 lutego 2019 | 08:11   

Czyli dostaniemy Mirandę, tylko o rok młodszego.
Ciekawe, czy to przygotowania do sprzedaży Skriniara, czy może jednak do definitywnego przesunięcia Żaby do ataku.

Kiksu

Kiksu 22 lutego 2019 | 12:33   

godin u nas to nie bedzie ten sam godin wiec nie ma sie co naplac. w atleti jest mentalnosc walczakow wraz z trenerem a u nas on sie przekona ze tu raczej sanatorium

SeaVent

SeaVent 22 lutego 2019 | 12:50   

A jak by kupili jakiegoś utalentowanego młodziaka i nie daj Boże by nie odpalił a wręcz przeciwnie gadali byście że.do tej ekipy powinien był przyjść ktoś starszy z doświadczeniem... udzielam się mało na tej stronie ale codziennie czytam i czasami nie wiem co by musieli w interze zrobic aby was zadowolić...trochę wiary..jeszcze nie postawił nogi na san siro a wy już głowkujecie...no panowie..

HeyaMakumba

HeyaMakumba 22 lutego 2019 | 18:11   

@SeaVent czyli standardowa procedura jak przy każdym po kolei transferze ;)

didinho

didinho 23 lutego 2019 | 12:50   

Jak coś to poprawcie mnie ale albo ja mam skleroze albo mieliśmy odmładzać Inter na lata tak słyszałem

KrystianTuc

KrystianTuc 23 lutego 2019 | 17:30   

Fajnie się czyta słowa Marotty, cieszącego się z bramki godina przeciwko jego byłemu pracodawcy

Hagaen

Hagaen 23 lutego 2019 | 18:31   

@seaVent I @heyamakumba - macie słuszność. Czasami niektóre komentarze kolegów na temat transferów czy Mauro są bardziej żenujące niż obecnie działania Wandy, a mówię to jako jeden z jej ostatnich obrońców.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich