Pirlo: Icardi powinien przeprosić

4 marca 2019 | 09:40 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Wiele osób ze świata włoskiej piłki zabrało głos w sprawie Mauro Icardiego. Ostatnio wypowiedział się nawet Andrea Pirlo, który dawniej zaliczył krótki epizod w Interze nim trafił do Milanu, a później do Juventusu.

- Opaska kapitana jest dla tych, którzy na to zasłużyli. Nie piszesz na social media, musisz iść i rozmawiać z trenerem i piłkarzami. On powinien przeprosić i potem z biegiem czasu możesz ją odzyskać. Najpierw jednak powinien przeprosić. - powiedział

Źródło: sky calcio club

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 4 marca 2019 | 11:14   

Pirlo jest takim piłkarzem którego nie da się nie szanować. Szkoda że nie dociera to do państwa Icardich że wina jest po ich stronie

Jovetić10

Jovetić10 4 marca 2019 | 11:25   

Brawo Andrzejku, szanuję mocno.

Van Dall

Van Dall 4 marca 2019 | 14:56   

Wina jest przede wszystkim po stronie klubu, bo odbieranie opaski Icardiemu, kiedy w tym bajzlu nic nie funkcjonuje jak należy i absolutnie każdy powinien posypać głowę popiołem, to jest po prostu błąd.

Hagaen

Hagaen 4 marca 2019 | 17:11   

Van Dall, ale zabranie opaski to jest za naciskanie na Kontrakt i wylewanie pomyj na kolegów, fakt kapitan nie powinien tego robić. Nawet za pomocą agentów.

Van Dall

Van Dall 5 marca 2019 | 11:19   

Hagaen, powinien, nie powinien - a jeśli inaczej nie dało się na nich wpłynąć? Oglądamy mecze i chyba się zgodzimy, że na Perisicia oraz kilku innych po prostu nie da się patrzeć. Po pięciu latach dobrej gry, dwóch tytułach króla strzelców i ponad stu strzelonych bramkach piłkarz klasy Icardiego może być sfrustrowany kolejnym sezonem zmarnowanym w beznadziejnym stylu.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 5 marca 2019 | 20:50   

Van Dall hahahahahahahahahaha


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich