Dwudziestolecie współpracy Interu z Nike

6 marca 2019 | 08:47 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

We wtorkowy wieczór, Inter i Nike świętowali swoje dwudziestolecie współpracy. Klub i amerykańska firma spotkali się w Slam Jam Milano, gdzie uczczono tę okrągłą rocznicę.

Z okazji dwudziestolecia, Nike zaprojektowało specjalną koszulkę, która składa się z fragmentów trykotów z poprzednich sezonów. Jak już pisaliśmy, w takich koszulkach wystąpią piłkarze Interu podczas derbów Mediolanu.

Wewnątrz sklepu wystawiono dziesięć koszulek, które były inspiracją i częścią stworzonej Inter x Nike 20th Anniversary.

Wczoraj, kibice Nerazzurrich mogli kupić tę wyjątkową koszulkę. Problem stanowił jedynie nakład. Do sprzedaży udostępniono zaledwie pięćdziesiąt sztuk, które zostały wyprzedane w ciągu kilku minut.

Warto też dodać, że w tym wydarzeniu wzięli udział wielcy piłkarze Interu - Marco Materazzi i Dejan Stanković. W gronie gości była także Matilde Gioli, która jest fanką czarno-niebieskich. Wszyscy mieli okazję wypowiedzieć się nie tylko na temat projektu koszulki, ale także przywiązania do tych barw oraz poświęcenia i kulturze z nimi związanych.

Źródło: inter.it

nike  derby 

Polecane newsy

Komentarze: 4

Rizzo

Rizzo 6 marca 2019 | 10:38   

wygląda okropnie

Kevin

Kevin 6 marca 2019 | 11:16   

Jest to dobra okazja żeby odwrócić uwagę od bieżących problemów z Icardim i gowniana forma zespołu. Public relations 10/10

Darkos

Darkos 6 marca 2019 | 19:46   

Znakomite podsumowanie. Nasza drużyna wygląda właśnie jak ta koszulka. Jakieś poskładane bez ładu elementy, które razem składają się na paskudny obraz całości.

SeaVent

SeaVent 7 marca 2019 | 05:18   

@Darkos w samo sedno! Pozdrawiam


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich