Cesar: Przyznanie Handzie opaski było właściwe

8 marca 2019 | 09:52 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Julio Cesar nie ma wątpliwości. Włodarze Interu podjęli właściwą decyzję, kiedy wręczyli opaskę kapitana Handanoviciowi. Docenia jednak klasę zawodnika, jakim jest Icardi.

- Osobiście nigdy nie grałem jako kapitan, ale to bardzo specyficzna pozycja. Samir Handanovic ma szansę służyć jako kapitan, na jego miejscu możesz kontrolować wszędzie sytuację i widzieć, czy dzieje się coś, co wpływa na boisko. Jest bardzo ważnym i istotnym elementem zespołu.

- Icardi? Nie wiem co dokładnie stało się w szatni. Kiedy ta zmiana miała miejsce, słyszałem tylko głos z wewnątrz, ale nie zrozumiałem co się dokładnie wydarzyło. Icardi to symboliczny gracz dla klubu, jest bardzo ważny dla Interu. Nie mogę powiedzieć, że najważniejszy, w końcu drużyna to kolektyw, ale Mauro jest niewątpliwie zawodnikiem, który budzi zainteresowanie każdego europejskiego klubu. Opaska kapitańska nie determinuje tego czy jesteś liderem. Jako lider musisz podjąć inicjatywę, zarządzać nastawieniem zespołu i relacjami na boisku. Drużynę musi wspierać kilku liderów, którzy potrzebują reprezentanta. Przyznanie Handzie opaski było właściwą decyzją. 

Źródło: calciomercato.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 8 marca 2019 | 10:33   

Zgadzam się! Forza Samir!!! ♥


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich