Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

15 marca 2019 | 08:29 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Bolesna porażka, gra bez charakteru, braki kadrowe, debiuty - między innymi o tym mówili po meczu piłkarze Interu, którzy skomentowali swój występ. Poniżej zamieszczamy wypowiedzi Cedrica, Politano, Esposito oraz Handanovicia.

Cedric Soares:
- Przykro nam, przede wszystkim ze względu na kibiców. Próbowaliśmy, nie było jednak możliwości, by to odwrócić. Coś nie zadziałało i nie był to nasz najlepszy dzień. W piłce nożnej wszystko może się szybko zmienić. W niedzielę mamy kolejny kluczowy mecz, z Milanem. Kilku zawodników z nami nie będzie, ale to normalne w trakcie sezonu. Ci, którzy zagrają, muszą dać z siebie wszystko.

Matteo Politano:
- Jest ogromne rozczarowanie. Musimy teraz skupić się na lidze. Jest wiele pracy do zrobienia. Kiedy przegrywasz wiesz, że coś nie działa. Odzyskamy siły i kilku piłkarzy. Zdecydowanie musimy wygrać z Milanem.

Sebastiano Esposito:
- Spełniłem marzenie o moim debiucie, ale jednak zespół przegrał. Jestem bardzo rozczarowany tym wynikiem. Chcę podziękować trenerowi i pracownikom sztabu oraz wszystkim w klubie za tę okazję. Miejmy nadzieję, że w przyszłości dostanę więcej szans. Jest duży potencjał by wygrywać mecze. Brakowało nam trochę szczęścia. Musimy walczyć, by osiągnąć nasze ligowe cele. Na boisku nie można wymyślić niczego, poza grą. Sprawy nie potoczyły się po naszej myśli, ale mam w sobie to niesamowite uczucie z powodu debiutu. Będę ciężko pracował, by osiągnąć własne cele. Debiut w tej koszulce jeszcze bardziej mnie motywuje.

Samir Handanović:
- Wciąż jest wiele meczów do rozegrania. Już myślimy o następnym. Nie zagraliśmy wystarczająco dobrze. W tym meczu brakowało wielu zawodników, a ci, którzy byli, nie grali ostatnio zbyt wiele. Przeciwnicy ciężko pracowali i postawili nas w trudnej sytuacji fizycznej. Musimy pokazać coś więcej. Brakowało nam mentalnej i fizycznej ostrości. Teraz musimy mysleć tylko o niedzieli.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Kevin

Kevin 15 marca 2019 | 10:31   

Handa, miej jaja i powiedz w końcu ze zaje... cię na całej linii. Można wybaczyc jak się walczy do upadłego i nie wyszło. Można grać gowno i mówić ze to czekolada. Trochę honoru i pokory. Koniec tygodnia blisko, kwity wpływają można grać dalej...

Lambert

Lambert 15 marca 2019 | 15:12   

Od razu po sezonie do wymiany trener i nowy niech sobie sprowadzi osoby jakie potrzebuje. Tu potrzeba jakiejś gry, a wczoraj nic nie było, żadnej taktyki, nic, zwłaszcza w drugiej połowie, weszli Esposito i Merola, oni napastnicy, to biegali, szukali, wystawiali się ale co z tego jak pomocy już wtedy praktycznie nie było, każdy biegał gdzie chciał, jak sebixy i matixy po betonowym podwórku.
Przez to np Mati przed samą jego zmianą zapierdalał sprintem po całej długości boiska, raz jako skrzydłowy, raz jako stoper. (edycja 2019.03.15 15:14 / Lambert)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich