Altobelli: Nie widzę Conte w Interze

11 kwietnia 2019 | 23:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Mourinho, Conte czy kolejna szansa dla Luciano Spallettiego? We Włoszech trwa dyskusja nad obsadą ławki trenerskiej Interu Mediolan. Głos w sprawie zabrał również Alessandro Altobelli, który jednak nie opowiedział się jednoznacznie za żadnym z kandydatów, chociaż wyraził swoją nieufność do byłego szkoleniowca Juve.

- Nie brakuje pogłosek o zatrudnienie Antonio Conte czy Jose Mourinho, lecz ten pierwszy ma zdecydowaną przewagę w postaci Giuseppe Marotty. Mourinho jest raczej starą miłością Massimo Morattiego i dawnego kierownictwa.

- Nie zapominajmy, że Luciano Spalletti nadal ma robotę do wykonania i należy zobaczyć jak zostanie rozwiązany konflikt między nim, a Mauro Icardim. Myślę, że można znaleźć rozwiązanie. Jeżeli Inter zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów, nie można wykluczyć pozostania Spallettiego.

- Znając Inter i środowisko jego fanów, nie wiem, jak można będzie zaakceptować byłego trenera historycznego rywala. Praca w Mediolanie nie jest prosta i jeżeli sprawy nie pójdą zgodnie z planem, martwię się o reakcję kibiców.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich