Skriniar: Inter musi być wśród najlepszych

17 kwietnia 2019 | 21:29 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Na łamach Sky Sport pojawił się wywiad z Milanem Skriniarem. Obrońca mówił między innymi o meczu z Romą, ambicjach na drugie miejsce oraz dyspozycji defensywy Interu.

- To będzie bardzo ważny mecz, bezpośredni mecz. Musimy go absolutnie wygrać. Sukces da nam bezpieczną przewagę. To byłoby dla nas świetne.

- Będziemy musieli mieć oko na Dzeko. Jest dobry fizycznie i zawsze niebezpieczny. Nie jest jednak jedynym, który zasługuje na uwagę. Musimy być skoncentrowani.

- Zawsze daję z siebie wszystko. Jesteśmy zgrani i musimy pokazać, że jesteśmy zespołem, silną grupą, silnymi mężczyznami. Mamy nadzieję na poprawę naszej pozycji z zeszłego roku. Obecnie jesteśmy trzeci, ale jest szansa na drugie miejsce, biorąc pod uwagę, że nadal nie było bezpośredniej konfrontacji z Napoli. Inter musi być wśród najlepszych. To jest miejsce, na które zasługuje.

- Wszyscy poprawiliśmy się w formacji defensywnej. Ze Stefanem czujemy się dobrze, świetnie się dogadujemy, jesteśmy również współlokatorami. Wiem, że lubicie porównywać mnie i Waltera Samuela. On naprawdę był ścianą. Cieszę się z takiego porównania. Dodaje mi ono pewności siebie i jest dla mnie punktem odniesienia.

Źródło: Sky Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

superdoktorgazeta

superdoktorgazeta 17 kwietnia 2019 | 23:21   

Miło, że ktoś potrafi mierzyć wysoko i nie satysfakcjonuje go pierwsza czwórka (edycja 2019.04.17 23:22 / superdoktorgazeta)

Kiksu

Kiksu 18 kwietnia 2019 | 06:51   

To Godin i ranochia na ławie aha :))

Piotrekfci

Piotrekfci 18 kwietnia 2019 | 07:20   

Forza Mistrzu! Przelej swoje zaangażowanie na innych a o awans nie będziemy musieli się martwić!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich