Zawodnicy po meczu

21 kwietnia 2019 | 00:20 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy Interu Mediolan.

Borja Valero:

- Nasz los ciągle jest w naszych rękach, przed nami ważne spotkania. Oczywiście, że lepiej jest podchodzić do nich z pewną przewagą. Wychodzimy na boisko, aby wygrać każdy mecz. Szatnia zawsze była zjednoczona i udowodniliśmy to również dzisiaj. Wszyscy dążymy do tego samego celu, a więc awansu do Ligi Mistrzów. Mamy nadzieję go osiągnąć.

Milan Skriniar:

- Zdobyliśmy ważny punkt w walce o Ligę Mistrzów, ale wierzę, że zasłużyliśmy na wygraną. Niestety nie potrafiliśmy znaleźć drugiego trafienia. Być może brakowało nam tej ostatniej piłki. Rywale bronili się dziś bardzo dobrze, a my rozegraliśmy świetną drugą połowę. Teraz mecz z Juventusem, chcemy go wygrać i dobrze się przygotujemy. W tym sezonie ciągle pozostaje bez trafienia i brakuje mi tego, ponieważ to kolejny sposób na pomoc drużynie.

Ivan Perisić:

- Od pierwszych minut szukaliśmy zwycięstwa, mieliśmy swoje okazje jeszcze przy 0 - 0. Po przerwie przycisnęliśmy mocniej i dostaliśmy swojego gola. Ten remis jest dobrym wynikiem, patrząc na pozostałe rezultaty w tej kolejce. W każdym meczu kreujemy sobie sporo sytuacji, ale zdecydowanie musimy popracować nad wykończeniem. Miło jest strzelić, szczególnie u siebie, chociaż gol to zawsze gol. 

- Dobrze znamy Juventus, to utytułowana ekipa, która przyjedzie tutaj wygrać, więc musimy być dobrze przygotowani. Jesteśmy Interem, jesteśmy silni i zawsze musimy celować w zwycięstwo. Najpierw skupimy się na Juentusie, a dopiero potem na trzecim miejscu.

Kwadwo Asamoah:

- Zwłaszcza w drugiej połowie zagraliśmy dobrze. Po przegranej pierwszej połówce, ruszyliśmy do przodu bardziej zdecydowanie. Pokazaliśmy lepszą organizację w ataku. Mecz był bardzo ciasny, nie było zbyt wiele wolnych przestrzeni. Pragniemy wygrywać w każdym meczu. Spotkanie z Juventusem będzie trudne, to jeden z najważniejszych meczów sezonu, więc dobrze się do niego przygotujemy. Fizycznie wszyscy jesteśmy gotowi, poza Brozoviciem, który pracuje, aby wrócić do zespołu.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 21 kwietnia 2019 | 11:01   

To nie zdobyty punkt tylko stracone 2. Coś mi się wydaję że te punkty z Romą będą kluczowe

Adriano19f

Adriano19f 21 kwietnia 2019 | 15:19   

Byłyby kluczowe gdybyśmy byli na miejscu milanu my mam 5 punktów przewagi stay cool


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich