Asamoah: Musimy zrealizować nasz cel

2 maja 2019 | 17:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Inter kontynuuje przygotowania do wyjazdowego starcia z Udinese. Mecz będzie miał szczególne znaczenie dla Kwadwo Asamoaha, który spędził w barwach tego klubu kilka udanych sezonów. 

- Jestem zadowolony z bieżącego sezonu. Być może mógłbym zrobić coś więcej, ale w tej chwili mamy do rozegrania jeszcze cztery mecze i cel do zrealizowania. Nie zapisałem się jeszcze na liście strzelców, lecz mój obecny sposób gry zapewnia raczej więcej asyst, ponieważ skupiam się przede wszystkim na defensywie dla dobra zespołu.

- Zawsze ciężko jest rywalizować z byłą drużyną. Udinese przechodzi trudny okres, dlatego będą starali się rozpocząć wszystko od początku. Dlatego musimy być czujni i przygotowani od pierwszej minuty. Rywale dadzą z siebie wszystko, aby zwyciężyć. 

- Mamy za sobą dobre przygotowania. To ważny mecz i bardzo zależy nam na zwycięstwie. W tym momencie sezonu musimy dać z siebie wszystko. Mamy wiele jakości i graczy, którzy mierzą wysoko. Dobrze radziliśmy sobie w starciach z zespołami z czołówki, lecz musimy utrzymać bezwzględność i chęć zwycięstwa we wszystkich spotkaniach.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich