Opcje rozliczenia za Barellę

6 maja 2019 | 09:36 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Włoska prasa donosi, że Inter jest na prowadzeniu po Nicolo Barellę. Transakcja z Rossoblu może jednak spowodować odejście któregoś z młodych Nerazzurrich.

Cagliari oczekuje za swojego piłkarza około 45 mln euro. Dziennikarze są zdania, że Nerazzurri będą chcieli włączyć w transakcję kogoś z młodych piłkarzy, dokładnie tak, jak miało to miejsce przy transferach Milana Skriniara i Radji Nainggolana.

W grę wchodzi kilka nazwisk. Włoskie portale wymieniają Lorenzo Gaviolę, Marco Pompettiego, Andreę Adorante, Davida Merolę, Thomasa Schiro, Michela Di Gregorio, Xiana Emmersa i Andreę Pinamontiego. Możliwe, że w rozliczenie zostanie włączony więcej niż jeden zawodnik.

W przypadku Radu sytuacja jest nieco inna. Inter ma wprawdzie w planach wykorzystać opcję odkupienia golkipera, który przebywa obecnie w Genoi, ale kolejnym krokiem ma być wypożyczenie piłkarza do innego klubu. Możliwe, że będzie to właśnie Cagliari, z którego latem może odejść Alessio Cragno. Opłata za usługi bramkarza mogłaby stanowić część rozliczenia za Barellę.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich