Inter czeka na Wandę

7 czerwca 2019 | 07:40 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Wanda Icardi wraca z 10-dniowego pobytu z Tajlandii, gdzie kręciła program dla argentyńskiej telewizji. Być może w przyszłym tygodniu dojdzie do spotkania z Giuseppe Marottą.

Inter czeka na spotkanie, ponieważ chce rozwiązać sprawę Icardiego. On oraz jego żona-agent liczą na pozostanie w klubie i wypełnienie kontraktu. Inter nie widzi takiej możliwości, ponieważ Antonio Conte nie chce ryzyka destabilizacji szatni, a takim ryzykiem jest obecność Icardiego w zespole.

Inter nie chce umawiać Icardiego z Conte, ponieważ chce rozwiązać sprawę już teraz. Nie zamierza wysyłać zawodnika do Lugano na początku lipca, gdzie mógłby na spokojnie porozmawiać z trenerem, a ten widząc gracza na treningach zdecydować o jego losie. Nerazzurri chcą szybkiego transferu także dlatego, że sprzedaż przed 30 czerwca pomoże rozwiązać problem zysków kapitałowych. Inter musi do końca czerwca uzyskać 40 milionów euro z transferów piłkarzy.

Można się domyślać, że Wanda jest gotowa na długie przeciąganie liny, bo czas gra na jej korzyść. Wciąż najbardziej rozsądną opcją wydaje się być wymiana Icardi - Dybala. Juventus ceni Icardiego i jego osoba pomogłaby im uzupełnić atak. Dybala nie jest przekonany do zamiany Turynu na Mediolan, ale być może obecność Conte pomogłaby mu w tej decyzji.

Roma to mniej realna opcja z kilku powodów, ale Inter i to bierze pod uwagę. Nerazzurri negocjują z Rzymianami w sprawie Dzeko. Giallorossi mieli zaoferować Interowi 30 milionów plus Dzeko za Icardiego, jednak dla Interu ta oferta jest stanowczo za niska. Problemem jest jednak także fakt braku gry Romy w Champions League, co odstrasza Icardiego od podjęcia decyzji o przeprowadzce do Rzymu, a także wpływa na możliwości finansowe Romy w kontekście kontraktu. Jesteśmy jednak przekonani, że gdyby Icardi zechciał grać dla Romy, środki na jego transfer by się w Rzymie znalazły.

Źródło: gds / inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 7

SeaVent

SeaVent 7 czerwca 2019 | 08:05   

Nie lubie młokosa, ale żądania romy są śmieszne i się tylko zdenerwowałem...30 mil plus staruszek bośniak...kpina! Może za darmo by go chceli? Arrr....

Rahi

Rahi 7 czerwca 2019 | 08:11   

30+dzeko...

maciosincho

maciosincho 7 czerwca 2019 | 09:29   

Kolejnt raz plują na Inter z całą miłością i przywiązaniem do barw . Nie mogą zacząć negocjacji bo pani agent kręci szmire w Tajlandii. Czy jest taki drugi agent na tym świecie? Mam nadzieję na wymianę Z juvkami w dalszym ciągu i że dybala się tu pojawi . Jak on zostanie to chyba kończę z kibicowaniem interowi jeżeli mamy hasło #notforeveryone to trzeba się tego trzymać

inter00

inter00 7 czerwca 2019 | 10:08   

Oby wymienili się z Juve. Dybala to ktoś kogo nam brakuje

Darkos

Darkos 7 czerwca 2019 | 10:30   

Już mam dość tych przepychanek z nim. Nic nie mam do Ikara na boisku, ale poza nim razem z żoną zachowują się dziecinnie. Kończmy to.

maestro84

maestro84 7 czerwca 2019 | 13:39   

Ta sprawa Icardich mi już tak obrzydła, że już mi zupełnie obojętne gdzie pójdą. Może być i Juventus.

nmcp123

nmcp123 7 czerwca 2019 | 15:46   

tylko coś mi się wydaję, że jak oddamy go do juve to będzie tam rozpierdzielał a wtedy wszyscy na tym forum powiedzą że zarząd popełnił błąd oddając go


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich