Icardi do Napoli, Insigne do Interu?

8 czerwca 2019 | 12:53 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nie tylko Roma ma być zainteresowana sprowadzeniem Mauro Icardiego. Niechcianego w Interze napastnika chętnie widziałby w swoim klubie również Aurelio de Laurentiis, a przynajmniej tak sugeruje dzisiejsze wydanie Corrire dello Sport. 

Argentyńczyk mógłby trafić do Neapolu, a w przeciwnym kierunku miałby powędrować Lorenzo Insigne. Co ciekawe, Aurelio de Laurentiis dość jednoznacznie dał do zrozumienia, że nie zamierza pozbywać się swoich najlepszych graczy. Właściciel Napoli nie wykluczył jednak transakcji z udziałem innego topowego zawodnika:

- Znamy wszystkich dobrych napastników na rynku i zachowujemy sokolą czujność, aby wykorzystać każdą sytuację. Negocjowaliśmy transfer Mauro Icardiego trzy lata temu. Obecnie, mój personel donosi, że Inter pragnie zdemontować nasz zespół i pyta o naszych najlepszych graczy.

- Nie mamy jednak zamiary sprzedawać ani Piotra Zielińskiego, ani Lorenzo Insigne. Nie jesteśmy supermarketem. Nasi mistrzowie nie są na sprzedaż, chyba że kupimy kogoś, kto naszym zdaniem wzmocni drużynę. 

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 6

Lethal Doze

Lethal Doze 8 czerwca 2019 | 13:19   

Jutro Icardi do PSG, Cavani do Interu
Pojutrze Icardi do Bayernu, Lewandowski do Interu

HeyaMakumba

HeyaMakumba 8 czerwca 2019 | 13:26   

Niech idzie ale tylko za kasę, która pójdzie na Lukaku ;)

Lambert

Lambert 8 czerwca 2019 | 13:31   

Insigne z dupnym sezonem, żadnych takich wymian.

superofca

superofca 8 czerwca 2019 | 15:21   

To ja już wolę Dzeko.

inglorion

inglorion 8 czerwca 2019 | 16:03   

Przyjdzie Conte, wywali Naingollana i Icardiego (i nie to, że bronię tych dwóch choć ja bym Ikara za NIC nie sprzedawal - top 3 snajperów na świecie, nie znajdziemy przez lata godnego zastępcy) i w klubie zostaną same grzeczne, posłuszne Contemu bezpłciowe chłopczyki, bez jaj i ambicji. Conte jeszcze pościąga jakichś swoich przydupasów, po roku odejdzie a my przez kolejne lata będziemy próbowali uzyc tych piłkarzy niczym Muntarów - jako kart przetargowych rpzy kolejnych transferach.
A co do Dzeko - 32 lata dla napastnika (nie licząc anoamalii, którą Dzeko raczej nie jest) to wiek, kiedy zaczyna się równia pochyła. Szkoda, że nie pamiętacie już jak sami na tym forum obrażaliście po kazdym nieudanym meczu Milito i Palacio (nie pamiętając co zrobili wcześniej, ale to już typowe) i pisali "kończ waść". "na emeryturę", "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"... a teraz się jaracie kupnem starszego Dzeko... -[']

superofca

superofca 8 czerwca 2019 | 19:06   

- (edycja 2019.06.10 09:05 / Paweł Świnarski)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich