Nerazzurri w reprezentacjach

10 czerwca 2019 | 01:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Zawodnicy Interu Mediolan prezentowali ostatnio niezłą skuteczność w narodowych barwach (Pinamonti, Lautaro, Perisić). Niedzielne mecze były jednak znacznie mniej okazałe w wykonaniu Nerazzurrich.

Wielki finał Ligi Narodów nie zachwycił kibiców zgromadzonych na stadionie i przed odbiornikami. Po przeciętnym meczu, Portugalia wygrała 1 - 0 z Holandią, a gola na wagę końcowego triumfu zdobył Goncalo Guedes. Stefan de Vrij cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Kolejną towarzyską wygraną zanotowała reprezentacja Brazylii. Canarinhos rozbili w pył zespół Hondurasu, a wynik 7 - 0 mówi chyba wszystko o przebiegu spotkania. Joao Miranda rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Defensor Interu pojawił się na murawie dopiero w 77 minucie zmieniając Thiago Silvę.

Nieudany sprawdzian przed zbliżającym się Pucharem Narodów Afryki zaliczyła reprezentacja Ghany. Czarne Gwiazdy uległy Namibii 0 - 1, lecz pretensje o niekorzystny wynik mogą mieć jedynie do siebie, ponieważ nie potrafili wykorzystać dwóch jedenastek. Kwadwo Asamoah pojawił się na murawie w drugiej połowie spotkania.