Ważne gole Nerazzurrich (wideo)

23 czerwca 2019 | 23:21 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Ponownie bez błysku i bez zachwytów, lecz wreszcie zwycięsko. Argentyna uporała się z reprezentacją Kataru i zapewniła sobie awans do 1/4 finału Copa America. Albicelestes wygrali 2 - 0, a dorobkiem bramkowym podzielili się Lautaro Martinez i Sergio Aguero.

Napastnik Interu otworzył wynik spotkania już w 4. minucie wykorzystując nieporozumienie w szeregach obronnych rywali. Popularny Il Toro przebywał na murawie do 76. minuty, kiedy zmienił go Paulo Dybala.

***

Trwa również rywalizacja o prymat na Czarnym Lądzie, a dziś swój pierwszy mecz w turnieju rozgrywała reprezentacja Senegalu. Naszpikowana gwiazdami drużyna Lwów Terangi pokonała Tanzanię 2 - 0. W 28. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Keita Balde. Skrzydłowy rozpoczął Puchar Narodów Afryki jako piłkarz Interu, lecz jego przyszłość raczej nie będzie związana z Mediolanem.

Źródło: inf.własna