Dalbert w Lyonie? Temat nadal aktualny

4 lipca 2019 | 14:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Wczorajsza wizyta Federico Pastorello w siedzibie Interu dotyczyła przede wszystkim sytuacji Romelu Lukaku, ale nie tylko. Okazuje się bowiem, że cały czas aktualny jest również temat powrotu Dalberta Henrique do francuskiej Ligue 1.

Zainteresowanie lewym defensorem Interu wykazuje Olympique Lyon. Portal transfermarkt.de wycenia obecną wartość Brazylijczyka na 10 mln euro, lecz zdaniem Corriere dello Sport, Nerazzurri oczekują oferty w granicach 18 mln.

Skoro jesteśmy już przy pieniądzach, warto przypomnieć, że transfer Dalberta z Nicei kosztował Inter 21 mln euro. Piłkarz rozegrał dotychczas ledwie 26 oficjalnych spotkań w czarno-niebieskiej koszulce i spokojnie wpisuje się do grona transferowych niewypałów. 

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

Bolo1908

Bolo1908 4 lipca 2019 | 14:48   

Spotkać się pośrodku i "krakowskim targiem" puścić za 15 baniek póki jeszcze ktoś się nim interesuje.Trzeba powoli pozbywać się szrotu i zbierać kasę na jakieś poważniejsze wzmocnienia.

Patryk7

Patryk7 4 lipca 2019 | 18:20   

Inter powinien wyrazić zgodę na transfer Dalbert'a, jeżeli Lyon nadal wykazuje zainteresowanie. Pieniądze z tej transakcji mogłyby zostać dołączone do budżetu poświęconego na aktualne priorytety transferowe.

Sostek

Sostek 4 lipca 2019 | 21:38   

Zaczniemy wkoncu sprzedawać?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich