Conte: Musimy pracować nad wszystkim

20 lipca 2019 | 17:21 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Antonio Conte stanął przed dziennikarzami po swojej pierwszej porażce i opowiedział, jak wygląda według niego aktualna sytuacja zespołu. Jak można było się spodziewać, zapewniał, że budowa dopiero się rozpoczęła.

- Szukając pozytywnych aspektów, widziałem zaangażowanie zawodników. To ważne w okresie, w którym nie jest łatwo nadążać za intensywnymi sesjami treningowymi.

- Jak zostało powiedziane, poprawa nadejdzie wraz z posiadaniem piłki i pressingiem, ale te rzeczy trudno zaimplementować w ciągu kilku dni. Mamy ważne podstawy do wybudowania, duch zespołu i jego pragnienie do spisywania się w najlepszy sposób. Musimy pracować nad wszystkim, a po tej grze nie zostało wiele czasu. Musimy nie tylko rozgrywać mecze, ale również trenować w celu rozwoju i rozumieć tę sytuację w trakcie kolejnych rozgrywek.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

timon

timon 20 lipca 2019 | 19:52   

Poczatek okresu przygotowawczego, rezerwowy sklad, Longo w ataku... Potrzeba wzmocnien... i czasu na wprowadzenie nowej taktyki :)

superofca

superofca 20 lipca 2019 | 20:29   

"Szukając pozytywnych aspektów", dziękuję dobranoc.

Garon_92

Garon_92 20 lipca 2019 | 21:11   

ManU w tym skąłdzie gra od poand sezonu, my w połowie rezerwa do tego zupełnie nowe ustaiwnie. Bez zawodników z przodu ciężko aby gra wyglądała dobrze. Dojdą asa Toro politano Godin i już będzie niebo lepiej. Bez paniki pierwsze kilka kolejek pokaże gdzie są ewentualne braki. Jak narazie trzeba ściagnać wkońcu napastników potem wyzbyć się nie chcianych i w połowie okna można dokupić jakiegoś pomocnika bo narazie tam dalej troche drewanianie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich