Conte: Nastąpiła poprawa

24 lipca 2019 | 17:20 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Za nami pierwsze w tym sezonie derby d'Italia. W meczu padł remis, ale karne przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść Juventusu. Mimo wszystko spotkanie wyglądało znacznie lepiej niż to z Manchesterem United. Podobne wrażenie miał także Antonio Conte.

- Pod wieloma względami nastąpiła poprawa w stosunku do gry w Singapurze. Istotne jest, że intensywność wchodzi w głowy piłkarzy. Graliśmy wysokim ustawieniem, kiedy zawodnicy wygrywali pojedynki, wiedzieli, jak zarządzać piłką.

- Mam grupę graczy, którzy dają mi maksymalną dyspozycyjność i jestem z tego bardzo zadowolony.

- Jeśli chodzi o wynik - sukces rodzi się w bólach, nawet jeśli to są tylko mecze towarzyskie. Mamy tego świadomość i budujemy coś ważnego. Zaczynamy dostrzegać tożsamość, sposób bycia na boisku, styl, jaki chcemy wprowadzić. Zawsze powtarzam - ruszaj od początku i idź na przód, wiedząc, że jeszcze przed tobą wiele pracy do zrobienia.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 24 lipca 2019 | 17:23   

Poprawa była znacząca, zobaczymy jak zagrają ze Spurs

superofca

superofca 24 lipca 2019 | 17:30   

Jak na ten skład to nawet nieźle to wyglądało, może jednak Conte coś z nich wyciśnie.

maciosincho

maciosincho 24 lipca 2019 | 23:51   

Mecz byl tragiczny obejrzalem 5 minut bo przy wiekszej dawce mógłbym popaść w chorobę psychiczną. Juventus nie biegal miał w pompie ten mecz Inter i tak ciężko budował akcję dobrze że po spalu zostało spokojne budowanie akcji . Ciężka praca i będzie dobrze


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich