Oficjalnie: Joao Miranda w Jiangsu!

26 lipca 2019 | 16:52 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Gianluca Di Marzio raportuje, że właśnie doszło do porozumienia w sprawie Joao Mirandy. Defensor od nowego sezonu zagra w barwach Jiangsu Suning.

Czyszczenie składu ze zbędnych zawodników możemy uznać za oficjalnie rozpoczęte. Brazylijczyk zgodził się na indywidualne warunki kontraktu i podczas dzisiejszego spotkania w siedzibie Nerazzurrich wszystkie zainteresowane strony podpisały już dokumenty. Sky Sport Italia donosi o szczegółach porozumienia. 34-latek przenosi się do Jiangsu Suning za kwotę 5 mln euro, umowa będzie obowiązywać do końca grudnia 2021 roku, a piłkarz będzie zarabiał 4,5 mln euro za sezon.

Już wkrótce możemy spodziewać się oficjalnego komunikat w tej sprawie.

Aktualizacja

Oficjalna strona Interu poinformowała o przejściu brazylijskiego obrońcy do Jiangsu Suning. Według komunikatu dotychczasową umowę rozwiązano za porozumieniem stron i Miranda przechodzi do Chin na zasadzie wolnego transferu.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 27

Van Dall

Van Dall 26 lipca 2019 | 17:04   

Andrea Ranocchia lubi to.

krychu339

krychu339 26 lipca 2019 | 17:21   

Kurde, jak chciałem tego Conte, to zaczyna mnie to wszystko teraz wku...ać

wróbel1908

wróbel1908 26 lipca 2019 | 17:30   

Powodzenia w Chinach

Sostek

Sostek 26 lipca 2019 | 17:36   

Pa pa

superdoktorgazeta

superdoktorgazeta 26 lipca 2019 | 17:51   

Miło było, spisał się

KawaOpole

KawaOpole 26 lipca 2019 | 17:53   

Czyli poszedł za paczke frytek, dobra ma swoje lata.
Moze by Załomarjo kupili?

wróbel1908

wróbel1908 26 lipca 2019 | 17:55   

Czyli nie dostaniemy nic za Mirande hmm trochę słabo

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik 26 lipca 2019 | 17:59   

Nonsens...

Rizzo

Rizzo 26 lipca 2019 | 18:00   

Ja dobrze rozumiem że mając zamiar grać trójka w obronie na trzech frontach pozbyliśmy sie ZA DARMO ciągle bardzo dobrego obrońcy i w przypadku kartek lub kontuzji zostaniemy z DAmbrosio Ranocchia i Bastonim? xDDDD

inter00

inter00 26 lipca 2019 | 18:13   

Powodzenia !!!

Darkos

Darkos 26 lipca 2019 | 18:53   

Nie rozumiem takiego ruchu. Idealny rezerwowy.

Kiksu

Kiksu 26 lipca 2019 | 19:36   

Dawaj Conte dawaj, mało nam...

maciosincho

maciosincho 26 lipca 2019 | 19:42   

Podobno mielismy ściągnąć boatenga . Ale mniejsza czemu sunsing nie mogło to kupić za 30mln chociażby albo icara za 120mln i dac maurito 30 na sezon

nwk

nwk 26 lipca 2019 | 19:47   

Dziękuję.
Miałes czasem zawiechy mózgu, ale to DNA Interu.
Pozdro

darek_91

darek_91 26 lipca 2019 | 19:53   

Za darmo Boże...dramat.

Wiktor

Wiktor 26 lipca 2019 | 20:32   

Zamiast przy okazji tego transferu sztucznie podkręcić wpływy to my oddajemy niezłego gracza za free. Zarząd to transferowi kretyni i potwierdzają to w kolejnym oknie. Nie uczą się na błędach. Nie wyciągają wniosków. Popełniają stale te same błędy. Miranda byłby niezłym zmiennikiem biorąc pod uwagę że jego alternatywą jest Rano, którego powinniśmy sprzedać a sprzedaliśmy Vanheusdena który powinien był zostać. Absurd goni absurd. Teraz też chcemy oddać Radje praktycznie za free względem jego klasy. Jeszcze powtórzmy to sprzedając Icara do Romy za czapkę gruszek + Dzeko i okno "majstersztyk". Jpdl

biegaj141

biegaj141 26 lipca 2019 | 20:34   

Grając 3 w obronie tak na prawdę nie mamy solidnego sprawdzonego zmiennika, bo albo mlodzian, albo Andrzej który od lat jest rezerwowym i oddajemy reprezentanta Brazylii za darmo. Rozumiem że dla Jingsau to jest ok deal ale za rok będzie znowu kogoś fajnego opchnąć żeby bilans się zgadzał

biegaj141

biegaj141 26 lipca 2019 | 20:42   

O Icardim i Ninjy nie wspomnę, przychodzi nowy trener powinny być porządki ale nie kosztem klubu. Nie można od razu przekreślić i mówić że Ci gracze są nie potrzebni bo wszyscy na tym cierpią, piłkarze, klub i kibice. Można po cichu próbować ich sprzedać ale nigdy nie chwalić się tym otwarcie. Bo w końcu zostaną tarcze mimo wszystko jak na nasz zespół wybitni i co na ławkę ich bo taktyki nie znają? Zawsze mają grać najlepsi a nie ulubieńcy czy nie chciani

Garon_92

Garon_92 26 lipca 2019 | 20:59   

TO teraz Jiangsu kupuje Oscara i wypożycza na 3 lata do Interu. Taki żarcik :)

Maradon.

Maradon. 26 lipca 2019 | 21:08   

Majstersztyk

darren

darren 26 lipca 2019 | 22:18   

A to nie jest tak, że dostaniemy odszkodowanie za rozwiązanie kontraktu?

Rahi

Rahi 26 lipca 2019 | 22:39   

Za porozumieniem stron, czyli pewnie nie... Co ja paczę sie z tym zespołem dzieje... Spaletti wróć...

SeaVent

SeaVent 26 lipca 2019 | 23:57   

Powoli jestem za ogladaniem NBA niż tej kopaniny .... fani jak i fracze tam są 101x razy bardziej iteresujący ...ostatni argument to.taki że.nie.ma tam vanndalla :D

Siniorro

Siniorro 27 lipca 2019 | 02:14   

Chciałem napisać, że moje serce krwawi. Lecz widząc co wyczyniają włodarze tego klubu mój mózg krwawi...

superofca

superofca 27 lipca 2019 | 03:11   

Rok 2025 Wikipedia:
FC Internazionale Milano - włoski klub piłkarski, filia Jiangsu Suning FC.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 27 lipca 2019 | 13:21   

Czyli już Conte jest beee ? Szybko poszło ;)

Lethal Doze

Lethal Doze 27 lipca 2019 | 20:42   

Najlepszy obrońca Serie A ?