Lukaku w Juve popsuje plany Icardiego. Co wtedy?

31 lipca 2019 | 09:18 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Przez ostatnie tygodnie można było mieć podejrzenie, że Wanda Icardi ma pomysł i plan na przyszłość swojego klienta / męża w związku z jego skomplikowaną sytuacją zawodową. Dziś te plany, jeżeli faktycznie były w głowie Wandy, zaczęły się mocno komplikować.

Co chciała osiągnąć Wanda, dokładnie nie wiemy, ale możemy założyć następującą hipotezę:

1. Deklaracja chęci pozostania w Interze, mimo jasnej informacji z klubu, że Icardi jest poza projektem i jest wystawiony na sprzedaż
2. Jednoczesne potajemne rozmowy z Juventusem, który jest pierwszym wyborem gracza w sprawie transferu
3. Przeczekanie do końca mercato w celu znacznego obniżenia ceny i transfer do Juventusu na korzystnych warunkach dla wszystkich poza Interem

Z różnych względów opcja gry za granicą od początku nie interesowała Icardiego i jego żony. Trzeba mieć też świadomość, że poważne kluby jak na przykład Real Madryt, chcąc uniknąć późniejszych pozaboiskowych problemów, już dawno zrezygnowały z interesowania się Icardim. Królewscy dla przykładu na początku mercato pozyskali Lukę Jovicia.

Wobec rozmów Juventusu z Manchestem United w sprawie potencjalnej wymiany Dybala - Lukaku, transfer Icardiego stanął pod wielkim znakiem zapytania. Jeżeli Bianconeri pozyskają Lukaku, temat transferu Mauro do Turynu zostanie definitywnie zamknięty. Wówczas Icardi zmuszony będzie rozważyć inne opcje, jak na przykład Napoli, które chciałoby snajpera Interu, ale nie mówią tego w pełni otwarcie. Jak na ten kierunek zapatruje się sam zawodnik i jego żona/agent, nie wiemy.

Kolejną opcją, jeżeli mówimy o pozostaniu w Italii, jest AS Roma. Włączenie Icardiego w transfer Dzeko, przy jednoczesnej dopłacie ze strony Giallorossich, byłoby dla Interu dobrym rozwiązaniem. Roma mogłaby pozostać przy wycenie Dzeko na 20 milionów euro i po dopłaceniu kwoty około 40 milionów euro, mieć w składzie jednego z lepszych napastników w Europie. Póki co, do Romy wobec możliwego odejścia Dzeko, przymierzany jest Higuain. Icardi jest jednak znacznie młodszym i bardziej perspektywicznym graczem, więc co za tym idzie powinien być rozważany przez władze Romy jako bardziej atrakcyjna oferta. Powodzenie takiej operacji zależy w dużej mierze od woli samego gracza, który do tej pory raczej nie chciał słyszeć o przeprowadzce do Romy, gdyż wiązałoby to się z brakiem gry w Lidze Mistrzów, jednak jak mówi przysłowie: "Gdy się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" i w obliczu spędzenia sezonu na trybunach, Icardi kierując się rozsądkiem, możliwe że zdecyduje się na przeprowadzkę do stolicy Włoch.

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 9

Darkos

Darkos 31 lipca 2019 | 09:39   

Jeśli kierowałby się rozsądkiem to już dawno byłby dogadany z Napoli. Ale kieruje się Wandą, więc piernik wie jak to się skończy.

Sostek

Sostek 31 lipca 2019 | 10:30   

Najlepiej do innej ligi go ale wiadomo dzieci Wanda a skonczy sie to tym ze bedzie nam bramki ladowal ze szczena opadbie...

inter00

inter00 31 lipca 2019 | 10:31   

Juve nie jest dla niego, najlepiej żeby poszedł do Napoli. 30 mln + Milik i ja będę zadowolony w pełni

Van Dall

Van Dall 31 lipca 2019 | 10:52   

Paweł snuje mało poważne teorie spiskowe, a tymczasem fakty są takie, że Lukaku w Juve przede wszystkim popsuje plany Conte i Marotty.

darek_91

darek_91 31 lipca 2019 | 11:47   

Jak słyszę plotki że Inter chce za Icardiego badz Lukaku kupic Rebicia to az mi sie slabo robi

superofca

superofca 31 lipca 2019 | 11:50   

Icardi na pewno w pierwszej kolejności będzie kierował się rozsądkiem, jak zawsze...

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 31 lipca 2019 | 12:45   

Mało powazne teorie? Poważniejsza jest taka że Juve kupuje Lukaku aby dopiec Interowi...:) ?

KawaOpole

KawaOpole 31 lipca 2019 | 14:14   

Mnie tylko zastanawia czy Wanda i Icar wogole zatrybili ze strajkowanie w przypadku piłkarza tp nie to samo co strajkowanie np górników?
Ja mam wrażenie ze do nich nic rozsądnego nie dociera

scrollo7

scrollo7 31 lipca 2019 | 22:26   

Jakie to już jest żałosne o wszystko obwiniac Icardich i wypisywać teorie spiskowe Wandy. Hahah


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich