Caffe Mercato - 08.08.2019

8 sierpnia 2019 | 08:22 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Dzisiejszy dzień jest spod znaku Romelu Lukaku, ale mimo wszystko warto sprawdzić, co nowego dzieje się na rynku transferowym. Zapraszamy na Caffe Mercato.

Potwierdzono transfer Puscasa

Wczoraj informowaliśmy o transferze George'a Puscasa do Readingu. Inter na tej transakcji zarobił 8-8,5 milionów euro.

(inter.it)

***

Najpierw Lukaku, później Dzeko

Wczoraj Roma zagrała z Atletico Bilbao. Dla Bośniaka zabrakło miejsca w wyjściowym składzie, ale piłkarz wszedł w drugiej połowie. Sytuacja Edina Dzeko jest dość nerwowa. Nadal nie znamy przyszłości piłkarza, a sam zawodnik może być nieco rozczarowany, że włoskie kluby nie są w stanie się dogadać. Tymczasem można twierdzić, że po zakontraktowaniu Romelu Lukaku, Nerazzurri będą mieć więcej czasu i zaangażowania względem rozmów z rzymskim klubem. Sprzedaż Puscasa oraz niższa kwota zakupu Belga może pozytywnie wpłynąć na kolejną propozycję Interu, który mógłby spełnić warunku Romy i zapłacić za Dzeko 20 milionów euro.

(Sky Sport)

***

Gdzie dwóch się bije, trzeci korzysta

O Paulo Dybalę zabiegają Tottenham i PSG. W mediach pojawiły się informacje, że Juventus i Spurs doszli do porozumienia. Nie jest to jednak potwierdzone, zwłaszcza że Argentyńczyk wciąż ma szansę trafić do PSG. W tej sytuacji Inter czeka i być może jest to dobre posunięcie. Jeśli ani Tottenham, ani paryżanie nie dobiją targu ze Starą Damą, otworzy to furtkę do rozmów w sprawie wymiany Icardi - Dybala.

(FCInter1908)

***

D'Ambrosio przedłużył kontrakt z Interem

Wczoraj agent zawodnika - Vincenzo Pisacane był w siedzibie Interu, gdzie omawiał szczegóły nowej umowy swojego klienta. Kontrakt zostanie przedłużony do sezonu 2021/2022. W kontrakcie uwzględniono podwyżkę z 1,8 miliona euro do 2,2 milionów euro na sezon. Odnowienie zostanie oficjalnie ogłoszone, kiedy zawodnik złoży podpis. Wczoraj nie udało się tego zrobić, bowiem piłkarz trenował w Appiano Gentile.

(CDS)

***

Vidal może zastąpić Nainggolana

Podobnie jak w Interze, tak również w Barcelonie mówi się o projekcie, który nie dotyczy wszystkich zawodników. Pominięty w tym przypadku jest Arturo Vidal, dla którego nie ma już miejsca wśród Katalończyków. Pomocnik lubi Conte, który dobrze wie, jaki impuls mógłby uzyskać jego zespół. Radja Nainggolan został wypożyczony, niepewne są też losy Joao Mario i Borji Valero. Jeśli oni również odejdą z Interu, wzmocnienie w środku pola będzie koniecznością.

(FCInter1908)

***

Źródło: inf. własna / różne

Polecane newsy

Komentarze: 8

KawaOpole

KawaOpole 8 sierpnia 2019 | 09:23   

Vidal toz to uosobienie cnoty a po pijaku to duch swity jeździł nie on

domi

domi 8 sierpnia 2019 | 09:44   

Dlaczego Vidal a nie Rafinha??

Snake

Snake 8 sierpnia 2019 | 10:13   

Przepłacenie za Lukaku to jeszcze jestem w stanie przyjąć, ale 20 baniek za Dzeko to już przesada, szczególnie, że na skrzydle poganiac będzie Antek Candrzewny.

Hagaen

Hagaen 8 sierpnia 2019 | 10:45   

Vidal tak, ale 6 lat temu. Gdyby ogarneli wymianę na Dybalę to byłoby super, choć chciałbym Mauro u nas.

inter00

inter00 8 sierpnia 2019 | 11:14   

Jezeli zaplacimy 20 mln za Dzeko to będziemy strasznymi frajerami. Druga sprawa, jeżeli wymiana z Dybalą dojdzie do skutku to będzie majstersztyk

HeyaMakumba

HeyaMakumba 8 sierpnia 2019 | 11:15   

Puscas podobno poszedł za 8 mln + 2 mln bonusów.

KawaOpole

KawaOpole 8 sierpnia 2019 | 11:53   

Szkoda ze Cancelo poszedl do MCity, mogli na Icardiego go wymienić
Zresztą judki zrobiły świetny interes na nim kupili za 40 baniek teraz poszedl za 65 (wymiana z Danilo)
65-40=25 a od MCity Danilo z dopłatą 28 baniek czyli ile ich kosztował Danillo? - 3 miliony? Dobrze liczę? (edycja 2019.08.08 11:54 / KawaOpole)

superofca

superofca 8 sierpnia 2019 | 23:04   

Vidal to może co najwyżej Conte kawę parzyć jak tak go lubi.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich