Barbosa: To najlepszy moment w mojej karierze

13 sierpnia 2019 | 21:29 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W sobotę, brazylijskie Flamengo zmierzy się z Vasco da Gama. Przed tym meczem odbyła się już konferencja prasowa, w której udział wziął Gabriel Barbosa. Piłkarz zwrócił uwagę na moment swojej kariery i silne powiązanie z Interem.

Sezon we Flamengo:
- Po tym, jak grałem w Interze i Benfice, mogę przyznać, żeminiony rok był wyjątkowy. Wszystko, czego doświadczyłem tutaj wpłynęło na to, że uważam, iż to był najlepszy dotychczas moment w mojej karierze.

Umowa z Interem:
- Nie wiem czy zostanę, czy wyjadę. Koncentruję się na sobotnim meczu, a kwestię przyszłości pozostawiam mojemu agentowi i rodzinie. Jestem zadowolony z pobytu we Flamengo, ale mam umowę z Interem i będę ją szanować.

Pseudonim Gabigol:
- Cenię opinię innych. Nie mam problemu z nazwaniem się Gabriel, Gabriel Barbosa lub Gabi. Nie chcę być kontrowersyjny. Moje liczby mówią więcej, niż cokolwiek innego.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

KawaOpole

KawaOpole 13 sierpnia 2019 | 22:09   

Ja bym go chciał zobaczyć tak w kilku meczach u nas, na początek jakieś puchary i drużyny z doła tabeli po min 60 minut gry, bo w całej tej sytuacji cholera wie czy on coś potrafi

inter00

inter00 13 sierpnia 2019 | 22:31   

Talent ma, nie podlega to dyskusji, jednak głowa nie ta. Osobiście szansę bym mu dał, jednak wątpie żeby Conte miał go w swoich planach

superofca

superofca 13 sierpnia 2019 | 23:11   

Może i dojrzał, ja bym mu dał szansę. Z drugiej strony może to jednak przypadek beznadziejny i gwiazdą może być tylko w Brazylii.

Darkos

Darkos 14 sierpnia 2019 | 09:01   

Nie wydaje mi się żeby miał zrobić karierę poza Brazylią. Już lepiej powoli Esposito wprowadzać do pierwszego składu, niż tracić czas na brazylijskie gwiazdeczki.

Kevin

Kevin 15 sierpnia 2019 | 09:08   

Mam nadzieje ze w końcu ktoś zacznie stawiać na naszych młodych i zdolnych, bo podobno takich mamy. A Barabasz był przeceniany i przeciętny. Nie każdy ma talent żeby grać wielką piłkę za granica Brazylii


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich