Jorge Jesus: Gabigol trafi do wielkiego zespołu

15 sierpnia 2019 | 23:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Trwa znakomity okres Gabriela Barbosy w brazylijskim Flamengo. Piłkarz strzela gole, notuje asysty, a z każdej strony spływają na niego słowa pochwały. Wspaniałą laurkę wystawił mu chociażby Jorge Jesus, a więc jego obecny szkoleniowiec.

- Teraz go poznałem, jest znacznie lepszy niż myślałem. Wiele się nauczył. Gabigol ma cechy charakterystyczne dla wielkiego zawodnika i jest jeszcze bardzo młody. Nie zostanie zbyt długo we Flamengo. Jeśli nadal będzie grał na tym poziomie, w przyszłości trafi do jednego z największych klubów Europy za wielkie pieniądze. 

- Jest bardzo inteligentnym graczem. Wie jak uzyskać przestrzeń do sfinalizowania akcji. W swojej grze dużo ryzykuje, jest bardzo szybki. Dzisiaj napastnicy bez szybkości, bez względu na swoje wyszkolenie techniczne, nie osiągną topowego poziomu. Jedyny wyjątek stanowią napastnicy pola karnego, którzy nie muszą zbyt wiele biegać i zdobywają sporo goli. 

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 9

Gipson

Gipson 16 sierpnia 2019 | 05:37   

Ja bym go widział zima spowrotem w Interze jako zamiennik kogoś z 2 Lukaku, Lautaro. Za to odpuścić tego Dżeko i postarać się o jakąś dobrą 10 Dybala albo James i skład gotowy

Maciej Pawul

Maciej Pawul 16 sierpnia 2019 | 07:21   

Definitywnie powinien uderzyć do któregoś z gigantów polskiej ligi:)

banikowy

banikowy 16 sierpnia 2019 | 08:44   

I proszę, powiedzcie mi że jest sens ściągać Dzeko.
Mamy czołg w postaci Lukaku, obiecującego Lautaro i Gabigola na wypożyczeniu, nie wspomnę już o Esposito który jest młodym dzikiem i może parę bramek strzelić w tym sezonie grając końcówki.
Roma niech się cmoknie, Icar może zostać u nas, tak samo jak 20mln za Dzeko a my możemy dołożyć 30 i wziąć kogoś na lewe skrzydło,chociazby Jamesa który może grać na środku i lewej flance.... Napastników akurat u nas jest dostatek, myślę że przydałby się ktoś kto te piłkę ze skrzydła dogra...

Kevin

Kevin 16 sierpnia 2019 | 09:11   

Skoro taki świetny to kupcie go za odpowiednia cenę a nie o centa się targujesz. Nie widzę aby po naszego ,,cudotwórcę ,, kluby dzień i noc wybijały szyby żeby złożyć jakąś ofertę. Nikt nawet nie chce za Barbi dać 15 Baniek. Gdzies czytałem ze cały transfer kosztował Suning 80 baniek

Baton87

Baton87 16 sierpnia 2019 | 09:15   

Nie wiem czy dostanie kolejną szansę. U nas jest skreślony, dowodem tego było wypożyczenie go do Brazyli by zaczął strzelać i sprzedaac go za jakieś rozsondne pieniądze. Nie poradził sobie nawet w Benfice i sądzę że u nas wszyscy wiedzą jakie ma umiejętności. Gdyby go wypozyczyli do SerieA i by sobie nie poradził co jest wielce prawdopodobne, dostali byśmy może 5 mln. Fakt w drugą stronę w co mało wierzę mógłby być jak z Adriano który został sprzedany do Parmy i od kupiony za gruba kasę. Imperatore też nie błyszczl na wypożyczeniu w Fiorentinie i go skreslili ni sprzedali.

Lambert

Lambert 16 sierpnia 2019 | 11:24   

Ciekawe jak by sobie poradził w takiej PL

Adriano19f

Adriano19f 16 sierpnia 2019 | 14:05   

Lineker o Kapustce tez tak mówił

Hagaen

Hagaen 16 sierpnia 2019 | 16:29   

Jeśli sam Jesus tak mówi...

shakurspeare

shakurspeare 16 sierpnia 2019 | 16:33   

Gadanie pod publiczke zeby Inter dal mu szanse


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich