CAMPIONI 2021

 

Lukaku trafił do elitarnego grona

2 września 2019 | 13:12 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Drugi mecz i drugi gol. Dotychczasowa przygoda Romelu Lukaku w czarno-niebieskich barwach przebiega zgodnie z planem. Skutecznie wykonany rzut karny w rywalizacji z Cagliari zapewnił nie tylko komplet punktów Interowi, ale miał również znaczenie dla samego piłkarza.

Dzięki temu trafieniu, Belg stał się dopiero czwartym graczem w ostatnim ćwierćwieczu, który tak udanie rozpoczął swoją przygodę z naszym klubem. Co ciekawe, w tym wąskim gronie brakuje nazwisk największych gwiazd klubu, bo przed Lukaku tej sztuki dokonali jedynie Roberto Carlos, Giampaolo Pazzini i Stevan Jovetić. Oby dalsze losy nowej dziewiątki Interu okazały się bardziej udane. 

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 3

Rahi

Rahi 2 września 2019 | 14:44   

Lepiej się zastanowić jak skończyli(w Interze)

superofca

superofca 2 września 2019 | 16:22   

Szczerze mówiąc takie statystyki są trochę zabawne, to tylko ciekawostki. Spróbujcie znaleźć info kto strzelał bramki w każdą trzecią niedzielę miesiąca zeszłego sezonu. Nie ma co się tym tak przejmować.
PS Błażej oczywiście bardzo fajnie, że takie informacje też znajdujecie :D (edycja 2019.09.02 16:23 / superofca)

LordGuziec

LordGuziec 3 września 2019 | 01:41   

Jak skończy? Spasie się na makaronie i skończy jak w MNU... Na początku będzie się przykładał a z czasem. Jak zawsze będzie patrzeć jak zamiłowania żeby ktoś za niego dał z 40 mln i jeszcze dorzucimy 2 z primavery xd


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich