Agent: Zostałem źle zrozumiany

13 września 2019 | 11:07 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Świetny występ przeciwko Meksykowi na nowo rozpętał medialne zamieszanie wokół Lautaro Martineza, a niefortunna wypowiedź agenta zawodnika tylko dolała oliwy do ognia. Beto Yaque postanowił szybko sprostować swoje słowa i zapewnić, że klubowa przyszłość Argentyńczyka maluje się wyłącznie w czarno-niebieskich barwach.

- Zapytano mnie, czy chciałbym zobaczyć Lautaro u boku Leo Messiego. Oczywiście odpowiedziałem, że tak. Powiedz mi, czy jest ktokolwiek na świecie, kto nie chciałby widzieć La Pulga w swoim zespole? Nie sądzę. Cieszę się, że grają wspólnie w barwach Argentyny, ale absolutnie nie chcę, aby Lautaro dołączył do Barcelony. Zostałem źle zrozumiany.

- On świetnie czuje się w Interze, pragnie wygrać wiele istotnych trofeów. Teraz, gdy zespół stał się jeszcze bardziej konkurencyjny, jest szczęśliwszy niż kiedykolwiek. Nie ma szans na jego odejście, również dlatego, że bardzo dobrze odnajduje się w Mediolanie. Antonio Conte go ceni, a drużyna jest bardzo silna. 

- Lautaro chce zostać, więc nie mówmy o rzeczach, które nie istnieją. Kiedy Martinez podpisywał kontrakt z Interem, kilka klubów również było nim zainteresowanych. Jednak doradzałem mu i naciskałem na projekt Nerazzurrich. Od początku podchodził to tematu bardzo entuzjastycznie, a teraz jest szczęśliwszy niż kiedykolwiek, jak już wcześniej mówiłem.

- Mieliśmy już spotkanie z Piero Ausilio. Pod koniec października wrócę do Mediolanu, aby omówić pozostałe szczegóły nowej umowy. Jeżeli chodzi o usunięcie klauzuli wykupu, nie mogą być tak konkretny, ale gwarantuję, że jesteśmy otwarci na przedłużenie kontraktu z Interem. Chcemy tego. Jesteśmy przekonani, że przyszłość klubu rysuje się w jasnych kolorach. Lautaro pragnie być jednym z głównych architektów sukcesów Interu. 

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 6

Larry

Larry 13 września 2019 | 11:32   

"Byłoby wspaniale widzieć go grającego z Leo Messim w Barcelonie."

"Absolutnie nie chcę, aby Lautaro dołączył do Barcelony."

:-D :-D :-D

Adrian Nosowski

Adrian Nosowski 13 września 2019 | 12:40   

negocjuje nowy kontrakt, więc opowiada głupoty... coś tymi komentarzami próbuje pewnie ugrać, jak podpiszą skończy komentarze

HeyaMakumba

HeyaMakumba 13 września 2019 | 16:03   

Nie pomyślał, że po Wandzie wszyscy są przewrażliwieni na takie gadki hehe

scrollo7

scrollo7 13 września 2019 | 16:35   

Na taczkach go powieźć za bezcen do jakiegoś PSG razem z martinezem!!!

superofca

superofca 13 września 2019 | 17:39   

Przesadził, teraz chce się z tego wycofać ale lepsze to niż udawanie, że nic się nie stało. Generalnie agenci w kontaktach z mediami często robią sobie z gęby ścierkę, naprawdę niewielu potrafi zachować twarz i być aktywnym w mediach.

Hagaen

Hagaen 14 września 2019 | 15:41   

Ci agenci... :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich