Moratti: Zhang Jindong i syn troszczą się o Inter

17 września 2019 | 07:53 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Massimo Moratti wziął udział w obiedzie z obecnym właścicielem Interu Mediolan i całym sztabem zarządzającym. Oto co powiedział po tym spotkaniu:

- Obiad? Bardzo interesująco, bardzo miło. Zarówno ojciec, jak i Steven, bardzo się troszczą o klub. Cieszy mnie bardzo ta sytuacja. Są bardzo mili informując mnie o wszystkim.

O Interze Conte:

- Jestem pod wrażeniem Sensiego i trenera. Wierzę, że są to fundamenty, by coś zrobić. Conte jest bardzo dobry, także w wypowiedziach. Jest dobry w swojej pracy i to jest najważniejsza rzecz. Scudetto? Jest dobra szansa powalczyć, to ważne.

O Sensim:

- Chyba nikt nie oczekiwał, że będzie aż tak dobry. Daje zespołowi szybkość, jest trochę jak Sneijder, który zmieniał mechanizm zespołu.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 3

pdd

pdd 17 września 2019 | 10:21   

Dobre porównanie Sensiego do Wesleya, swoim sposobem gry kogoś mi przypominał i nie mogłem sobie skojarzyć :D Dzięki Massimo! (edycja 2019.09.17 10:21 / pdd)

darren

darren 17 września 2019 | 12:03   

Oo tak. Sposób w jaki porusza się z piłką, stałe fragmenty gry. Mamy drugiego Wesa :D

maciosincho

maciosincho 17 września 2019 | 14:19   

Nikt się nie spodziewał mówiłem że to jest grajek przez duże g ale spokojnie bo jesteśmy po 3 kolejkach mimo wszystko się nie boję o niego jeszcze alexowi dac grać i lazaro . Co do ostatniego to w tym momencie powinien być pierwszoplanową postacią ale wzmocnienie jakieś się przyda Valentino z ławki ale nie za candrzewo. Najsmutniejszr jest to że można było w okienku ściągnąć fekira za 20mln jak to zrobił Betis ale nie bo my się interesujemy rakiticiami i innymi .


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich