Conte: Zagraliśmy bardzo dobrze

22 września 2019 | 02:12 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Antonio Conte był niezwykle szczęśliwy po końcowym gwizdku meczu derbowego. To był jego wspaniały debiur w Derby Mediolanu, zakończony zwycięstwem 2:0. Oto co mówił po meczu:

- To są wyjątkowe mecze, nigdy łatwe do wygrania. To moje pierwsze Derby Mediolanu i chciałem zrobić dobre wrażenie. Możemy oczywiście być bardzo zadowoleni, chłopaki zagrali naprawdę dobrze w każdym aspekcie. Do meczu weszliśmy po meczu w Champions League, który zostawił gorzki smak w ustach. To być może jeszcze bardziej podkręciło nas na Derby z duszą i uwagą, które były potrzebne. To było zasłużone zwycięstwo, jestem szczęśliwy z powodu fanów i piłkarzy.

- Romelu ciągle może się wiele poprawić. Ma dopiero 26 lat, przy dalszej wspólnej pracy, może się rozwinąć i stać się bardzo ważnym piłkarzem. Tak samo z Lautaro, ma zaledwie 22 lata i może zrobić wielkie postępy przez ciężką pracę. Ważną rzeczą jest, że każdy pokazuje wielką chęć. Mamy pomysł jak chcemy grać i piłkarze przenieśli to dziś na boisko.

O czwartym zwycięstwie w lidze:

- Nie możemy zaprzeczyć, że jesteśmy szczęśliwi. Te zwycięstwa są ważne, ponieważ dają samoświadomość, ale musimy wiedzieć, że wciąż potrzeba wiele pracy. W każdym razie, jest wielka chęć do pracy i to najważniejszy aspekt. TO dobra grupa, zmierzamy we właściwym kierunku ze swoją pracą i wiemy, że musimy myśleć o zespole, a nie o indywidualnościach.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich