Conte: Od sędziego oczekuję szacunku

3 października 2019 | 00:22 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Inter przegrał na wyjeździe z Barceloną. Po meczu Antonio Conte dość dosadnie wypowiedział się o meczu.

- Po przegranej nie otrzymamy zbyt wielu komplementów, ale z pewnością można powiedzieć, że wpędziliśmy Barcelonę w poważne kłopoty. Zasłużyliśmy na więcej, wiele więcej. Jest to niezasłużona porażka. Prawdopodobnie zadecydowały niewykorzystane szanse z pierwszej połowy. Zagraliśmy wiele meczów w ostatnim czasie i trochę nam to przeszkodziło w drugiej połowie, kiedy mieliśmy spadek fizyczny, zwłaszcza w połączeniu z jakością Barcelony.

- Wynik nie jest właściwy, bo mimo, że rywal ma wspaniałych mistrzów w składzie, my sprawiliśmy, że dużo biegali. Widziałem odwagę, osobowość, graliśmy bardzo dobrze. Celem naszej gry były bramki i właśnie to musimy poprawić w drugiej połowie.

- Oczywiście gra na takim stadionie, przeciwko takiej drużynie jest wymagająca. Musimy otrząsnąć się i przygotować na niedzielne wyzwanie.

- Muszę przyznać, że jestem trochę rozgoryczony, ponieważ widziałem sytuacje, które mi się nie podobały. Od samego początku byłem ostrzegany. To, czego oczekuję od sędziego, to po prostu wzajemny szacunek dla drużyny, która przyjechała tutaj, by grać jak najlepiej.

- Dzisiejsza przegrana sprawia, że cierpimy bo graliśmy dobrze, ale jesteśmy źli, bo odnieśliśmy porażkę. Wielu z naszych graczy gra po raz pierwszy w Lidze Mistrzów, ale to musi nam służyć jako pierwszy krok na naszej ścieżce wzrostu. Musimy kontynuować naszą pracę.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

baxter007

baxter007

3 października 2019 | 01:35

Niewykorzystane sytuacje się mszczą - skąd my to znamy? W dodatku zmęczenie i w efekcie rozkojarzenie w drugiej połowie = przegrany mecz.
Przy okazji - w czwartym akapicie trafił w sedno - jak to jest, że sędzia Skomina interpretuje inaczej zagrania zawodników Barcy (czysta gra) a inaczej Interu (faul)? Łajza - właściwe określenie dla niego za rażący brak obiektywizmu, którego wymaga od jego profesji.
Forza INTER!!

Drago194

Drago194

3 października 2019 | 09:17

Wystarczyło że Messi tylko podniósł rękę i Barca już dostawała rzut wolny, to była jakaś kpina a nie sędziowanie.

domi

domi

3 października 2019 | 09:51

Rzeczywiście sędziowanie było w tym meczu z komina.

rafal

rafal

3 października 2019 | 10:35

Na takich meczach jak Barsa gra np.z Interem czy z inną drużyna z czołowych lig powinni sędziować sędziowie z ligi Angielskiej i wtedy by było sprawiedliwie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich