Conte: Zawodnicy pokazali siłę

2 listopada 2019 | 20:52 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Inter z dużymi problemami wywiózł z Bolognii trzy punkty. Po meczu Antonio Conte był zadowolony z postawy zespołu.

- Zespół znakomicie zareagował. Zawodnicy pokazali wewnętrzną siłę, w dobrym momencie podczas trudnego meczu z Bolognią.

- Napastnicy są bardzo ważni dla naszych rozwiązań. Lautaro i Lukaku są nietypowi, dobrze współpracują i jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ poza bramkami pomagają zespołowi w polu, nawet gdy nie mają piłki. Do dyspozycji jest też młody, obiecujący Esposito, który może w przyszłości okazać się ważnym zawodnikiem.

- Musimy myśleć o sobie, poprawiać naszą grę i dając pozytywne sygnały szczególnie naszym fanom. Celem jest bycie wiarygodnym i zaangażowanym. Ci faceci to robią.

- Wrócimy do Mediolanu i od razu skupimy się na meczu z Borussią, ponieważ wszyscy wiemy, jak ważny jest ten mecz.

- Lubię wyzwania, lubię sprowadzać zespoły z powrotem do zwycięstwa po trudnym sezonie. Moja kariera to pokazuje i mam nadzieję, że będę w stanie to zrobić także z Interem. Ciężko pracujemy, a rzeczą, która daje mi szczęście, jest zespół poważnych i chętnych do pracy piłkarzy. Dziś nawet ci, którzy weszli z ławki, radzili sobie bardzo dobrze.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 2 listopada 2019 | 20:56   

No panie Conte, mam nadzieję że zobaczyłeś że warto stawiać na Lazaro

Garon_92

Garon_92 2 listopada 2019 | 22:04   

Obecnie największy problem to lewe wahadło. Lazaro dziś pokazał, że potrzebuje jeszcze trochę czasu i będzie wymiatał. Szkoda, że Sensi nie dostał choćby 10 minut, ale wynik był taki że trzeba było desygnować do gry w pełni sprawnych. Z BVB trzeba wyciągnąć punkty i potem już mam nadzieje optymalnym składem zaatakować Barce.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich