Lazaro: Cieszę się z debiutu

2 listopada 2019 | 23:28 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Bardzo długo czekał na swój oficjalny debiut w podstawowym składzie, lecz wreszcie się doczekał i nie zawiódł. Valentino Lazaro rozegrał dobrą partię na Stadio Dall'Ara i udowodnił, że może stanowić wartościową alternatywę na prawej stronie. Oto, co Austriak miał dopowiedzenia po końcowym gwizdku arbitra. 

- Nie było łatwo, ale jestem bardzo dumny. To było naprawdę ważne, aby dziś wygrać. Na boisku czułem się swobodnie i starałem się dać z siebie wszystko, aby pomóc drużynie. Jeszcze niczego nie dokonałem, a to był dopiero pierwszy mecz.

- Tradycyjnie przeanalizujemy mecz wspólnie z trenerem, aby dowiedzieć się, gdzie jest jeszcze miejsce na poprawę. W szatni panuje świetna atmosfera. Trener i jego sztab bardzo nam pomagają. To był dobry mecz, a z osobistego punktu widzenia świetnie było zadebiutować w barwach takiego klubu. Koncentruję się na ciężkiej pracy i doskonaleniu, ale najważniejsze jest zwycięstwo zespołu. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Darkos

Darkos 3 listopada 2019 | 12:19   

Wreszcie pan z kozackimi butami się pokazuje. Trzymam kciuki bo skrzydła to nie jest nasza silna strona.

domi

domi 3 listopada 2019 | 14:08   

Gra Lazaro naprawdę może wpłynąć na cały zespół. Gdy pokazuje się z dobrej strony, dodaje stylu i zagrań w ofensywie dla całego zespołu. Niech sobie to uświadomi, bo zespół staje się wtedy pewniejszy siebie i lepszy jakościowo, bo nie musi już polegać na bokach jedynie na dwóch trzydziestoletnich piłkarzach. Dlatego nic tak nie cieszy, jak dobry występ Austriaka, oby tak dalej.

superofca

superofca 4 listopada 2019 | 00:36   

W końcu obejrzałem do końca mecz z Bolonią i muszę powiedzieć, że naprawdę zrobił na mnie wrażenie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich